Foto: Publicitātes foto

"Krēsla" filmās atpazīstamību guvusī amerikāņu aktrise Kristena Stjuarte šobrīd atrodas Latvijā, lai uzņemtu filmu "Chronology". Februārī nobaudījusi maltīti Ikšķiles restorānā "Brandīns", bet šajās dienās iepirkusies Rīgas vintāžas apģērbu veikalā.

Vintāžas veikala "Northern Grip" "Facebook" kontā ir skatāms 1. jūnijā publicēts, priecīgs, pašas aktrises uzņemts selfijs veikala telpās. "Nav nekāds noslēpums, ka Kristena Stjuarte novērtē vintāžu, taču mūs ļoti patīkami pārsteidza tas, ka šodien viņa izvēlējās apmeklēt tieši mūsu veikalu, iegādājoties apģērbu savai filmai," rakstīts soctīkla kontā.

Kā jau iepriekš vēstījis portāls "rollingstone.com", ASV aktrise ieradusies Latvijā, lai izraudzītos vietas, kur uzņemt filmu "Chronology". Viņa esot pārsteigta par Latvijas dabas daudzveidību — pludmalēm, kas atgādina Floridu un atrodas tikai dažu jūdžu attālumā no mežiem, kas savukārt atgādina Klusā okeāna ziemeļrietumus. Viņa vēloties, lai filmas uzņemšana esot "maza un intīma", un tieši tāpēc, lēmusi uzņemt filmu ārpus Holivudas. "Es negribu, lai filmēšanas laukumā būtu 80 cilvēku," viņa paudusi portālam. "Ja es ieraudzīšu kravas mašīnu, es zaudēšu prātu."

Redzot to, ka aktrise iepērkas vintāžas lietu veikalā, atliek vien spekulēt vai viņa ir plānojusi ieekonomēt arī uz kostīmu mākslinieka darbu un šos pienākumus veikt pati.

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!