Fоtо: Jordanp_love/Instagram

56 gadus vecais aktieris Vins Dīzels piedaloties spīdveja pasākumā "FuelFest Irwindale Speedway" Losandželosā, atrada laiku, lai satiktu četrus gadus veco Koltonu Pusglovu – "Fast & Furious" filmu superfanu, kurš šobrīd ir leikēmijas remisijas stadijā. Puisēna viens no lielākajiem dzīves sapņiem bija reiz aci pret aci tikties ar slaveno Holivudas aktieri.

Dīzels, kurš jau kopš 2001. gada, kad iznāca pirmā filma "Ātrs un bez žēlastības", ir attēlojis Dominiku Toreto, kāpa uz pasākuma skatuves. Viņš pārsteidza sanākušo spīdveja fanu pūli un vienlaikus to iepazīstināja ar Koltonu. "Es vēlos, lai jūs šobrīd sirsnīgi aplaudējat šim puikam. Un sveicat Koltonu mūsu ģimenē," teica aktieris, pirms piegāja pie Koltona un apskāva viņu.

"Koltons bija tik pārsteigts un nespēja tam visam noticēt. Viņš beidzot varēja satikt savu īsto dzīves varoni," žurnālam "People" sacīja jaunā fana māte Džordana Pursglova.

Fоtо: Jordanp_love/Instagram

Pagājušā gada novembrī Džordana sociālajā tīklā "Instagram" publicēja fotogrāfiju, kurā redzams viņas dēls, kurš bija uz Helovīna svētkiem ģērbies kā Dīzela filmas varonis. "Kad tavs četrgadnieks skatās filmas "Ātrs un bez žēlastības" un lielā pārliecībā domā, ka izskatās gluži kā Doms. Tad man ir uzdevums: saģērbt viņu kā viņa iecienītāko filmas varoni!" viņa rakstīja bildes komentārā.

Pasākums bija ideāla vieta tikšanās reizei, jo to izveidoja nelaiķa "Ātrs un bez žēlastības" zvaigznes Pola Vokera brālis Kodijs Vokers un Kriss Lī.

Читайте нас там, где удобно: Facebook Telegram Instagram !