Foto: Publicitātes foto

Ar jauniem stāstiem par vēl nedzirdētiem piedzīvojumiem pašmāju dīva Baiba Sipeniece-Gavare aicina uz stāvizrādēm "Ir vēl". Pirmizrāde notiks 11. oktobrī Rīgā, tai sekos ap 20 izrādēm visā Latvijā.

Stāvizrādes formāts – par to, ka cilvēks atnāk un stāsta, kā pasaule mijiedarbojās ar tavu dzīvi, kā izdzīvots konkrēts laiks, kā mēģināts ar šo laiku sadzīvot, un galu galā – kā atrasta dzīves garša.

"Man reiz draudzenei bija salūzis telefona aparātam zvans un mums bija noruna, ka stundās un pusstundās viņa drošības pēc pacels klausuli, lai vismaz tā mēs varētu sazināties. Ar mani ir kaut kas līdzīgs, pirms pieciem gadiem bija tā apaļā stunda, kad biju gatava runāt, un tagad ir kārta pusstundai. Un ir jau arī par ko," portālam "Delfi" saka Sipeniece.

"Daudziem sabiedrībā pazīstamiem cilvēkiem populāra lieta ir rakstīt savus memuārus, tādā veidā piefiksējot laiku. Rakstīšana nav mans žanrs, bet runāšana gan. Man vieglāk izstāstīt. Tas ir tas, ko māku darīt un daru jau gadiem. Jā, šis žanrs varbūt ir gaistošs, bet es priecājos, ka mans stāsts un skats uz lietām un notikumiem kādam rezonē. Tādēļ es laiku pa laikam runāju. Ja ejat garām, paceliet telefonu, varbūt kaut kur mūsu domas saskanēs," aicina Baiba.

Jauno izrāžu "Ir vēl" tūre sāksies ar pirmizrādi Rīgā, kino "Splendid Palace" 11.oktobrī, kam sekos izrādes Siguldā, Ulbrokā, Madonā, Jēkabpilī, Ogrē, Valmierā, Gulbenē, Rēzeknē, Kuldīgā, Ventspilī, Cēsīs, Liepāja, Aizklrauklē, Jelgavā, Bauskā, Alūksnē, Tukumā, Ādažos un citur Latvijā.

Biļetes jau nopērkamas šeit – bilesuparadize.lv.

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!