Fоtо: AP/Scanpix/LETA

Gluži neticamu parādību fiksējuši Lielbritānijas ģeoloģijas dienesta darbinieki – piektdien, 7. jūnijā, monitoringa stacijā konstatēta seismiska aktivitāte, ko radījuši 73 000 fanu, kas sanākuši baudīt Teilores Sviftas koncertu sešu kilometru attālumā no stacijas, raksta "The Hollywood Reporter".

Amerikāņu mākslinieces talanta cienītāji dejojuši un kustējušies tik aktīvi, ka pūlis spējis satricināt Zemi. Ģeologu novērojumi liecina, ka "visseismiskākās" bijušas dziesmas "Shake it off", "Ready for it" un "Cruel summer".

Koncerts Edinburgā bija pirmais no Sviftas 17 Lielbritānijā ieplānotajiem "Eras Tour" koncertiem. Apvienotajā Karalistē lēš, ka zvaigznes viesošanās uzsildīs britu ekonomiku apmēram 1,2 miljardu dolāru apjomā. Plānots, ka koncertus Lielbritānijā apmeklēs vairāk nekā viens miljons cilvēku, par katru biļeti iztērējot vidēji 844 mārciņas jeb 1014 eiro. Grandiozākie koncerti gaidāmi Vemblija stadionā.

Zinātnieks Pīters Brūks Sviftas fenomenu pielīdzina Elvisa Preslija un "The Beatles" globālajai popularitātei. ASV mediji vēsta, ka viņas nesenie koncerti Sietlā, ASV, arīdzan izraisījuši seismisku aktivitāti, kas līdzvērtīga 2,3 magnitūdu stiprai zemestrīcei. Šo parādību pat nodēvēja par "Swift quake".

Читайте нас там, где удобно: Facebook Telegram Instagram !