Fоtо: Unsplash

Sena paruna vēsta, ka mīlestība iet caur vēderu. Tāpēc "TV3"meklē dalībniekus jaunam iepazīšanās šovam "Ēdienkartē randiņš", lai pārbaudītu šo parunu praksē. Mīlestībā robežas nepastāv, tāpēc aicināts pieteikties ikviens, kurš sasniedzis 18 gadu vecumu.

Nav svarīgi, vai esi virtuozs virtuvē, vai tikai iesācējs, kurš prot pasniegt veikalā iegādātu saldējumu tā, lai apkārtējie to salīdzinātu ar šefpavāra veikumu. Svarīgi, ka esi īstas mīlestības meklējumos un labprāt to darītu, baudot gardu ēdienu un lielisku kompāniju.

Šova dalībniekiem ar savu vakariņu piedāvājumu būs jāspēj uzrunāt un pārsteigt pretējā dzimuma pārstāvi. Vienam laimīgajam būs iespēja iepazīt trīs svešiniekus, dodoties uz aklajiem randiņiem un baudot īpaši viņiem pagatavotas maltītes.

Ja vēlies jautru, koķetu un, pats galvenais, garšīgu randiņu un ja māki pasniegt sevi un jebkuru ēdienu, piesakies, iespējams, gardākajam iepazīšanās šovam "Ēdienkartē randiņš" un noskaidro, vai mīlestība tiešām iet caur vēderu! Pieteikuma anketu meklē: tv3.lv/randins.

Читайте нас там, где удобно: Facebook Telegram Instagram !