Foto: Vida Press

Šī gada sākumā Mukešs Ambani, bagātākais cilvēks Āzijā, nolīga Riannu, lai dziedātāja uzstātos viņa dēla Ananta pirmskāzu ballītē. Bet piektdien Mumbajā, Indijā, notika vēl viena pirmskāzu ceremonija – šoreiz grandiozo priekšnesumu pasniedza Džastins Bībers. Ģimene jau mēnešiem ilgi gatavojas 12. jūlijā paredzētajām kāzām.

Jau rakstījām, ka "Precas Indijas miljardieri – gaidāmas greznākās kāzas šogad".

Tiek ziņots, ka martā Rianna saņēma 6 ASV miljonu dolāru lielu atalgojumu, uzstājoties šajās pirmskāzu svinībās, kurās piedalījās arī citi miljardieri, piemēram, Bils Geitss un Marks Zakerbergs. Starp citu, maijā Ambani uzaicināja savus radiniekus uz trīs dienu kruīzu no Itālijas uz Franciju, kurā uzstājās Keitija Perija, Pitbull un franču dīdžejs Deivids Geta.

Tomēr Bībers saņēma ievērojamāko samaksu – desmit miljonus ASV dolāru. 30 gadus vecā kanādiešu dziedātāja uzstāšanās bija iekļauti tādi viņa karjeras hiti kā "Sorry", "What Do You Mean?", "Peaches", "Baby" un citi. Pagājušajā gadā veselības problēmu dēļ viņš atcēla savu turneju, bet februārī uzstājās privātā NHL Zvaigžņu ballītē. Tiek lēsts, ka patiesībā Bībers ir iedzīvojies finansiālās grūtībās. Par to vairāk vari izlasīt šajā rakstā!

Bībers, kura aptuvenā neto vērtība tiek lēsta 300 miljonu ASV dolāru apmērā, vietnē "Instagram" kopīgoja fotoattēlus un video no privātā koncerta, tostarp slaidrādi ar topošo līgavu un līgavaini.

Vairāki ieraksti Bībera kontā sniedza arī ieskatu viņa īsajā ceļojumā uz Indiju, parādot, kā viņš ar limuzīnu dodas uz pasākuma norises vietu un atpūšas viesnīcas numuriņā.

Mukešs Dhirubhai Ambani ir Indijas uzņēmējs – miljardieris. Viņš ir bagātākais cilvēks Āzijā un viens no 20 tūrīgākajiem ļaudīm pasaulē, viņa bagātības aplēstā neto vērtība ir 123,4 miljardu ASV dolāru apmērā, liecina "Forbes" dati.

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!