Foto: Picture alliance/Rocco Spaziani/Scanpix/LETA; Lilychee/Instagram

Baumo, ka 49 gadus vecais "Zirnekļcilvēka" aktieris Tobijs Magvairs tiekas ar 20 gadus vecu modeli Liliju Čī. Viņa aizstāvībai pievienojas pat vīrieša bijusī sieva.

49 gadus vecais "Zirnekļcilvēka" aktieris tika nofotografēts apķēris modeli, aktrisi zvaigžņotajā "Baltajā ballītē" Hemptonā, Ņujorkā. Pēc tam, kad pāris tika pamanīts kopā dodoties prom no Maikla Rubina ballītes, internetā plosījās spekulācijas par viņu attiecību statusu.

Sociālo mediju lietotāji pauda nosodījumu par ievērojamo vecuma starpību starp viņu un Čī. Kā arī to, ka Čī ir tikai trīs gadus vecāka par Tobija 17 gadus veco meitu Rūbiju. ""Zirnekļcilvēks" nonāca ekrānos gadu pirms viņa dzimšanas. Tas ir traki," sociālajā tīklā "TikTok" tika publicēts ieraksts, kas savāca vairāk nekā 13 tūkstošus "patīk" atzīmju.

Dženifera Maiere, kura deviņus gadus bija precējusies ar Magvairu, metas vīrieti aizstāvēt visai karstās "Instagram" sarakstēs.

Kad kāds "Instagram" baumotājs vērsās pie 47 gadus vecās Dženiferas Maieres ar jautājumu: "Kāpēc viņš izmanto kādu, kas ir trīs gadus vecāka par viņa meitu?" Viņa rupjo komentāru nodēvēja par muļķīgāko, jebkad dzirdēto apgalvojumu, bet aktieri par labu cilvēku. Viņa atbildēja: "Viņš laipni palīdzēja draudzenei nokļūt līdz viņas automašīnai. Un tagad viņš tiešsaistē tiek nosodīts par to, ka satiekas ar viņu...?!"

Meierei un Magvairam ir divi bērni – 15 gadus vecs dēls Otiss un 17 gadus veca meita Rūbija.

Vairāk par Rubina ballīti vari izlasīt rakstā "Kas ir Maikls Rubins, kura mājas ballītē viesojas Bejonse, Kardašjanas un citi".

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!