Foto: Vida Press
Gan literatūrā, gan filmās netrūkst piemēru, kad romāns ar daiļu bērnu auklīti vai simpātisku mājkalpotāju izjauc it kā saskanīgu ģimenes dzīvi. Tā notiek arī reālajā dzīvē, un no šāda kārdinājuma nav bijuši pasargāti arī slaveni ļaudis.

Holivudas saskanīgākā pāra mīlas krahs

Foto: Vida Press
Holivudas zvaigžņu pāris
Bens Afleks
un Dženifera Gārnere oficiāli vēl nav šķīrušies, lai gan visus nepieciešamos dokumentus tiesā iesniedza jau pērn aprīlī. Abu mīla ilga no 2004. līdz 2015. gadam, attiecībās ir dzimušas divas meitas un dēls, bet laulībai punktu pielika, kā tiek uzskatīts, Afleka romāns ar ģimenes auklīti Kristīnu.

Gārnere gan ir noliegusi, ka izskanējušās ziņas par vīra romānu ar auklīti esot ietekmējušas vēlmi šķirties.

"Kad izdzirdēju to stāstu par auklīti, mēs jau mēnešiem nedzīvojām kopā," tā aktrise teica izdevumam "Vanity Fair". "Viņai ar mūsu lēmumu šķirties nebija nekāda sakara. Slikta izvēle? Jā. Bērniem par labu nenāk tas, ka auklīte pēkšņi pazūd no viņu dzīves. Man arī nācās atvasēm skaidrot to, ko tad šis skandāls īsti nozīmē."

No bērnu dzīvēm auklīte gan tik ātri nepazuda – lai gan Gārnere viņu atlaida, Kristīnu paparaci tomēr pēcāk nofotografējuši Bena un bērnu sabiedrībā.

Švarcenegera sieva pamanīja, ka apteksnes dēls līdzīgs Arnoldam

Foto: Reuters/Scanpix
2011. gadā masu mediji uzzināja, ka Kalifornijas gubernators un Holivudas grāvējfilmu zvaigzne Arnolds Švarcenegers deviņdesmitajos gados krāpis savu sievu Mariju Šraiveri ar mājkalpotāju Mildredu Baenu un šajās attiecībās pasaulē nācis Arnolda dēls Džozefs.

Švarcenergs un Šraivere nu jau vairākus gadus dzīvo šķirti, bet pērn – 31 gadu pēc kāzām – viņi izšķīrās arī oficiāli.

Ziņas par Švarcenegera dēku klajā nāca nedēļu pēc tam, kad Šraivere 2011. gada maijā izvācās no abu mājas. Izdevums "Los Angeles Times" ātri vien atklāja – Marija uzzinājusi, ka viņas vīram ir jau 14 gadus vecs dēls. Stāsta, ka Šraivere ieraudzījusi bijušās mājkalpotājas Mildredas atvasi un bijusi pārsteigta, ka puika ir tik līdzīgs Holivudas zvaigznei. Arnolds, sievas izvaicāts, arī ātri vien atzinies, ka viņam bijis ārlaulības sakars. Mildreda, kas slavenību ģimenei kalpojusi 20 gadu, no darba jau 2011. gada janvārī bija aizgājusi.

Kā izrādījās, pa Švarcenegera māju vienlaikus šiverējušas divas grūtnieces – Mildreda bija stāvoklī un arī Šraivere gaidīja pāra ceturto bērnu. Tā nu 1997. gada 27. septembrī Arnolda sieva pasaulē laida dēlu Kristoferu, bet pēc nedēļas Mildreda dzemdēja Džozefu. Švarcenegers gan vēlāk klāstīja, ka tikai pēc gadiem septiņiem astoņiem uzzinājis, ka viņam ir dēls no mājkalpotājas. Sapratis, ka puika arvien vairāk izskatās pēc viņa, un tad jau atlicis vien mazliet parēķināt, lai viss būtu skaidrs. Kolīdz uzzinājis par savas piektās atvases eksistenci, uzreiz sācis Mildredu un viņas dēlu finansiāli uzturēt. Un 2010. gadā pat viņiem Kalifornijā nopircis jaunu savrupmāju ar četrām guļamistabām un baseinu pagalmā.

Kad pirms dažiem gadiem kādā intervijā Švarcenegeram tika vaicāts: "No visa, kas tevi padarījis slavenu, par ko tu lepojies vismazāk?" Un viņš atbildēja: "Vismazāk lepns es esmu par tām kļūdām, ko pieļāvu, kuru dēļ manai ģimenei tika nodarītas sāpes un kuru dēļ tā izjuka."

Auklīšu pirmatklājējs Džūda Lo

Foto: Vida Press
Par "auklīšu pirmatklājēju" slavenību vidū var dēvēt britu zvaigni Džūdu Lovu – 2005. gadā attiecības ar kolēģi Sjennu Milleri tika uzskatītas par teju ideālām, līdz klajā nāca vēsts par viņa dēku ar bērnu auklīti Deiziju Raitu, kura rūpējās par viņa pirmajā laulībā pasaulē nākušajām atvasēm.

Lovs publiski Sjennai atvainojās par "sāpēm, ko sagādājis", taču attiecības tas, protams, neglāba. Taču 2009. gadā paparaci atkal pieķēra abus kopā – pāris Barbadosā svinēja Ziemassvētkus un pēcāk atsāka kopdzīvi. Tā ilga gan vien nedaudz vairāk par gadu, un abi izšķīrās otrreiz.

Kā zina stāstīt Lova draugi, aktieris sūdzējies, ka Millere pati viņu "ievedusi auklītes apskāvienos". Sjenna mūžīgi esot bijusi vai nu ballītēs, vai nu nogurusi gulējusi. "Es tev teicu, ka neesmu laimīgs. Es teicu, ka vēlos tevi vairāk sev blakus. Kāpēc tu neklausīji?" tā Lovs esot jau pēc notikušā pārmetis Millerei. Tā gan toreiz esot pasūtījusi aktieri pie visiem velniem.

Dēku nožēlo arī Deizija, ko Lova bijusī sieva un trīs bērnu māte Seidija Frosta atlaida no darba pēc tam, kad viens no viņas bērniem pastāstīja, ka redzējis auklīti, ar tēti blēņojoties gultā.

"Man nebija ne mazākās jausmas, ka tas viss tā izvērtīsies. Un presē tika rakstīts, ka tā esot bijusi tikai dēka. Bija sāpīgi to lasīt, jo, neņemot vērā seksu, likās – mums ar Džūdu ir draudzība. Bet tad, kad parādījās ziņas par mūsu romānu, viņš mani pameta kā karstu kartupeli. Jutos ļoti nodota."

Sekss virtuvē, sieva – blakus istabā

Foto: Reuters/Scanpix
"Es joprojām īsti nesaprotu, kā tas notika, bet atceros – pēkšņi Miks glāstīja manus matus un man tas patika. Un jau nākamajā mirklī mēs bijām viens otra skāvienos. Viņš uzcēla mani uz virtuves letes un novilka man bikses. Mēs kaislīgi skūpstījāmies, man reiba galva. Nākamais, ko atceros, – mēs mīlējāmies," atminas Klēra Hausmena, rokzvaigznes Mika Džegera bērnu auklīte.

Mūziķis tolaik bija precējies ar modeli un aktrisi Džeriju Holu. Džegera sieva gan šķiršanos pieprasīja gadu vēlāk, kad tika informēta par vīra dēku ar kādu brazīliešu modeli. Un par Mika romānu ar auklīti uzzināja vien pēc krietna laika, kad Klēra pati to pastāstīja medijiem.

Turklāt atklāja arī intīmākas detaļas – brīdī, kad viņai ar Miku virtuvē bijis sekss, Hola turpat mājā citā istabā spēlējusies ar bērniem.

Turmenas bijušais vīrs netic monogāmijai

Foto: Vida Press
2005. gadā pēc deviņu gadu attiecībām izjuka aktieru Ītana Houka un
Umas Turmenas
laulība. Vainīgā izrādījās pāra divu bērnu auklīte Raiena Šohjūdža, kuru trīs gadus vēlāk Houks apņēma par sievu.

Šovasar Ītans un Raiana svinēs desmito kāzu jubileju, un arī viņu laulībā dzimušas divas atvases.

Foto: Vida Press (attēlā Šugs Naits)
"Uzticība seksā nevar būt viss, uz ko turas attiecības," pirms dažiem gadiem kādā intervijā klāstīja Houks, liekot noprast, ka nav ārlaulības sakaru pretinieks.

"Cilvēkiem ir tik bērnišķīga attieksme pret monogāmiju un uzticību. Viņš piekrāpa, tātad ir sliktais; viņa piekrāpa – tātad ir sliktā. Un nemaz nepadomā, ka mūsu suga nav monogāma. Šaušalīgi satraukties par to, ka tavs mīļotais tev nav bijis uzticīgs, ir tāpat kā trakoti satraukties par to, ka tu sāc sirmot."

Komiķis Viljamss bērna auklīti apprecēja

Foto: Vida Press
Komiķis Robins Viljamss, kurš 2014. gadā devās viņsaulē, savulaik savu bērnu auklīti apprecēja. Viljamsa pirmā sieva Valērija Velardi aktierim dzemdēja dēlu Zahariju. Lai palīdzētu puiku audzināt, darbā tika pieņemta Mārša Garsesa, un pēc sešiem gadiem Viljamsa laulībai pienāca beigas.

Mārša bija stāvoklī, aktieris no sievas izšķīrās un 1989. gadā apprecējās ar nu jau bijušo sava puikas auklīti.

Šajā laulībā piedzima divi bērni, taču 2008. gadā Garsesa iesniedza šķiršanās pieteikumu. Stāsta, ka abu attiecības pasliktinājušās divus gadus agrāk, kad Viljamss pēc 20 gadu skaidrības atkal nokļuva alkohola jūgā. Lai gan aktieris atsāka ārstēšanos, uzticība ģimenē bija zudusi un Mārša izlēma šķirties. Pēcāk Viljamss apprecējās arī trešo reizi.

Auklīti nodod kolēģe

Foto: Vida Press
Liels pārsteigums pirms dažiem gadiem bija saskanīgā mūziķu pāra Gevina Rosdeila un Gvenas Stefani laulības izjukšana. Abi bija precējušies 13 gadu, kad 2015. gada augustā Gvena iesniedza šķiršanās pieteikumu. Kā iemesls tika minētas "neatrisināmas domstarpības", bet medijos tika mēļots, ka dziedātāja uzzinājusi par vīra dēku ar pāra bērnu auklīti Mindiju.

Romāns ildzis trijus gadus, un arī pēc šķiršanās no sievas Gevins sabiedrībā redzēts, pusdienojot ar Mindiju. Gvena par vīra dēku uzzinājusi no kādas citas auklītes, kura Rosdeila telefonā pamanījusi Mindijas kailfoto un seksuāla rakstura īsziņas. Kāpēc gan auklīte lūrējusi sava darba devēja tālrunī, ziņots netiek. Taču laulībai gals bija klāt – sākumā Gevins esot liedzies, tomēr drīz vien nācies ārlaulības sakarā atzīties.

Publiski gan par neuzticību nav runājis ne Gevins, ne Gvena, kas atļāvusies vien medijiem pasūdzēties par šķiršanās sāpēm, iemeslu neatklājot.

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!