Fоtо: Privātais arhīvs

Plašu atpazīstamību un slavu iemantojusī latviešu izcelsmes tetovētā modele Irēna Straume jeb Monami Frost aprīlī laida pasaulē savu otro atvasi – meitiņu, kurai tika dots vārds Neo. Jaunā māmiņa pēcdzemdību periodu aktīvi dokumentē sociālajos tīklos un iedvesmo arī ar ļoti atklātiem kadriem, kas sniedz ieskatu tajā, kāda ir sievietes ikdiena kopā ar jaundzimušo.

Kopš mazulītes nākšanas pasaulē pagājis mēnesis un divas nedēļas, un lepnā mamma savu plašo atbalstītāju pulku virtuālajā vidē jau iepriecinājusi ar vairākiem meitiņas foto.

Tā, piemēram, Neo pirmā fotogrāfija tika publiskota jau drīz pēc mājdzemdībām. Šajās pāris nedēļās Monami iepriecinājusi arī ar kadriem, kuros savu atvasi baro ar krūti, un citiem sirsnīgiem, intīmiem momentuzņēmumiem.

Tiesa, mazuļa ienākšana ģimenē prasa arī lielas rūpes un pacietību, un aizvadītās nedēļas izskaņā modele "Instagram" padalījusies ar īpaši atklātu fotogrāfiju, kurā viņa iemūžināta, atslaucot mātes pienu.

"Vai vēl kādam ir bijusi problēma ar nepietiekošu piena daudzumu?" savus atbalstītājus uzrunājusi Monami, piebilstot, ka atslauc pienu, lai veicinātu tā veidošanos. "Vai ir kādi ieteikumi?" padomu lūgusi modele.

Monami lūgums pēc padoma sasniedzis dzirdīgas ausis – daudzas māmiņas komentāros dalījušās savā pieredzē, kā viņas veicinājušas piena veidošanos.

Tiesa, komentētāju gūzmā parādījušies arī daži nelabvēļi, kuri norādījuši, ka viņiem Monami foto izraisot nepatīkamas sajūtas, tomēr modeles aizstāvji nelūgtos viesus ātri vien nolikuši pie vietas.

Atgādinām, ka Monami ar 1,6 miljoniem sekotāju tiek dēvēta par vienu no populārākajām latvietēm "Instagram". 25 gadus vecā modele jau daudzus gadus dzīvo Anglijā kopā ar meitiņu Gabrielu, kura nāca pasaulē, kad Irēnai bija tikai 15 gadi. Savukārt modeles vīrs ir pazīstams un ļoti pieprasīts tetovēšanas meistars Anrijs Straume.

View this post on Instagram

🖤👯‍♀️ almost 6 weeks🖤 Just put up a New Vlog on YouTube. Link in my bio 🖤❗️

A post shared by Monami Frost (@monamifrost) on May 23, 2019 at 10:13am PDT

View this post on Instagram

1 month with my magical babe Neo ✨💫❄️ ✨ 👼 #1monthold

A post shared by Monami Frost (@monamifrost) on May 13, 2019 at 9:01am PDT

Читайте нас там, где удобно: Facebook Telegram Instagram !