Fоtо: Publicitātes foto

Šonedēļ pie līdzšinējā Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa viņa Jūrmalas rezidencē viesojusies Latvijā un Krievijā populārā estrādes māksliniece Laima Vaikule, kura godināta par sasniegumiem un dzimtenes vārda nešanu pasaulē.

Vaikule kopā ar producenti Elitu Mīlgrāvi pie Vējoņa viesojās ceturtdien, 4. jūlijā. Skatuves zvaigzne saņēma īpašu prezidenta pateicību – Cildinājuma rakstu par devumu Latvijas un pasaules mūzikā.

"Paldies par jūsu izcilo devumu Latvijas un pasaules mūzikā! Jūsu spilgtā personība, radošums un profesionalitāte iedvesmo! Lai jūs vienmēr stiprina klausītāju mīlestība un atzinība," teikts Valsts prezidenta Cildinājuma rakstā.

Šis prezidenta atzinības izteikšanas veids izveidots 2016. gadā, lai pateiktos par sasniegumiem valsts vai sabiedrības labā.

Savukārt Laima Vaikule sveica prezidenta kundzi Ivetu Vējoni dzimšanas dienā, dāvinot viņai suvenīrus ar festivāla "Laima Rendezvous Jūrmala" simboliku.

Tikšanās laikā Prezidents uzsvēra Vaikules radītā festivāla nozīmi starpkultūru attiecību veidošanā un tautu draudzības veidošanā, kā arī apsprieda jaunās koncertzāles būvniecības nepieciešamību.

Tāpat kļuva zināms, ka festivāla "Laima Rendezvous Jūrmala 2019" ietvaros, kas šogad atzīmē savu piecu gadu jubileju un tiks aizvadīts no 18. līdz 21. jūlijam Dzintaru koncertzālē, Vējonis apmeklēs atklāšanas koncertu, savukārt, viņa kundze – noslēdzošo galā koncertu.

Šajos festivāla koncertus uzstāsies tādi mākslinieki kā Inese Galante, Mario Biondi, Lolita, Makss Barskihs, Nastja Kamenskih, Bianka, Jānis Stībelis, Intars Busulis, Grigorijs Ļepss, Valērijs Meladze, Valērijs Sjutkins un daudzi citi.

Читайте нас там, где удобно: Facebook Telegram Instagram !