Foto: Privātais arhīvs

Apritējis mēnesis, kopš Losandželosā jaunu dzīvību pasaulē laida latviešu supermodele Ginta Lapiņa. Atzīmējot šo notikumu, Lapiņa saviem vairāk nekā 120 tūkstošiem sekotāju "Instagramā" ļāvusi ieskatīties nozīmīgajā dienā.

"Delfi" jau vēstīja, ka pasaulslavenā topmodele Ginta Lapiņa 13. jūlijā laida pasaulē savu pirmdzimto – klīnikā Beverlihilsā piedzima viņas un mīļotā vīrieša Braiena Neita pirmā atvase. Jaundzimušais nosaukts skandināviskā vārdā – par Akselu.

"Viņš izvēlējās ierasties tieši todien. Esmu tik pateicīga Braienam, ka esi man blakus ik uz soļa. Nezinu, kā būtu tikusi galā bez tevis. Tu patiesi lielisks, un Aksam ir ļoti paveicies, ka esi viņa tēvs. Šodien aprit divas nedēļas, kopš mūsu mazais brīnums ir ieradies pasaulē. Nu, nav jau nekāds mazais – tomēr, 4,3 kilogrami," nedēļu pēc radībām sociālajos tīklos rakstīja Ginta.

32 gadus vecā Lapiņa mēnesi pēc notikuma padalījusies ar dzemdību dienas attēliem, kā arī kadriem, kad mazulis jau ieradies viņas mājās. Tāpat viņa īsi ieskicējusi savu dzemdību stāstu: jaunā māmiņa īpāši atzīmē drauga klātbūtni dzemdībās.

Ginta Lapiņa savai grūtniecībai ļāva sekot līdzi instagramā, kur viņai ir vairāk nekā 120 tūkstoši interesentu. Tieši soctīklos Lapiņa paziņoja, ka ir stāvoklī, un vēlāk atklāja arī mazuļa gaidāmo dzimumu. Puisēna personvārdu viņa turēja noslēpumā līdz pat brīdim, kad paziņoja par mazā Aksela ierašanos šajā pasaulē.

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!