Foto: LETA/publicitātes foto
Arī šī nedēļa nesusi notikumus, kurus labprāt apspriest virtuvē vai zem deķīša. Kas, kur, kad, kāpēc, ar ko? "Delfi" ierasti sagatavo asortu izlasi tiem, kuriem aizņemtība neļāva iedziļināties patiesi svarīgajos notikumos.

Deputāte Ieva Brante iemīlējusies krietni jaunākā vīrietī

Foto: Kadrs no video

Juriste, šobrīd Saeimas deputāte un Saeimas Cilvēktiesību komisijas vadītāja Ieva Brante ir kopā ar matemātiķi un aizrautīgu dejotāju Māri Gunāru Dzeni. To Brante atklājusi intervijā populārajam žurnālam "Ieva".

Lasīt vairāk

Komponists Boriss Rezņiks tiesājas ar bēdīgi slaveno Rūdolfu Brēmani

Foto: LETA/Privātais arhīvs

Pazīstamais komponists Boriss Rezņiks kopā ar Valdi Pavlovski un Viktoru Zemgalu tiesājas ar bēdīgu slavu guvušo bijušo diplomātu Rūdolfu Brēmani par dziesmas "Atmostas Baltija" izmantošanu savās aktivitātēs pirms diviem gadiem it kā atjaunotajā Baltijas ceļā, kas faktiski bija ar valdības darbu neapmierināto "anitvakseru" burziņš.

Lasīt vairāk

Prinča Harija kliedzošie memuāri viņu pašu iedzinuši stūrī

Foto: AFP/Scanpix/LETA

Jaunākās aptaujas rāda, ka britu vidū jau 64% cilvēku princis Harijs izsauc drīzāk negatīvas nekā pozitīvas emocijas. Tikai 26% Lielbritānijas iedzīvotāju viņu redz gaišās krāsās, raksta "Bloomberg". Šādi dati ir viņa un Meganas Mārklas publicitātes kampaņas rezultāts.

Lasīt vairāk

Meitene no Latvijas pieceļ kājās Lietuvas dziedāšanas šova žūriju

Foto: Publicitātes foto

Lietuvā ir uzsāktas nākamās zvaigznes medības starptautiski atzītā muzikālā konkursa "Lietuvas balss" desmitajā jeb jubilejas sezonā. Šova jaunajā sezonā skatītājus pārsteidza dalībniece no Latvijas – Palū, kura savas uzstāšanās laikā piecēla kājās šova žūriju un saņēma četrus "jā".

Lasīt vairāk

Starp klišejām un seklām balādēm. Dziesmas, kurām ir cerība 'Supernovā'

Foto: Lauris Vīksne/LTV

Gada sākums vienmēr liek uzdot pašus svarīgākos jautājumus. Vai šis gads būs labāks par iepriekšējo? Vai Jāņi šoreiz iekrīt darbadienās? Un, pats galvenais, – kurš šogad brauks uz "Eirovīziju"? Pirms dažām dienām publiskoti 15 "Supernovas" pusfinālisti, no tiem viens jau atkritis, tāpēc raudzīsim noskaidrot, kuri no atlikušajiem 14 ir galvenie favorīti.

Lasīt vairāk

Konkursā 'Mis Visums' lielākā uzmanība tiek Krievijas un Ukrainas pārstāvēm

Foto: AP/Scanpix/LETA

Sestdienas vakarā Ņūorleānā, ASV Luizianas štatā, tiks kronēta visumā skaistākā sieviete – notiek skaistumkonkurss "Miss Universe". Sociālajos tīklos lielākā uzmanība pievērsta karojošo valstu Krievijas un Ukrainas pārstāvēm, turklāt iznāciens savu valsti reprezentējošos tērpos jau izvērties nelielā skandālā.

Lasīt vairāk

Trīs meitas paliek bez mammas: Līzas Marijas Preslijas privātā dzīve

Foto: Privātais arhīvs

Rokenrola karaļa Elvisa Preslija un Priscillas Preslijas vienīgais bērns pāragri devies mūžībā – 54 gadu vecumā mirusi viņu meita Līza Marija Preslija. Viņa bija dziedātāja, taču dzīves laikā allaž palikusi tēva ēnā. Līza Marija Preslija bija arī četru bērnu mamma. Bērni, kā izteikusies viņa pati, ir vissvarīgākais viņas dzīvē.

Lasīt vairāk

Influencere Evelīna Pārkere pošas pārcelties uz citu valsti

Foto: Privātais arhīvs

Populārā influencere Evelīna Pārkere publiski saviem vairāk nekā 120 tūkstošiem sekotāju ieskicējusi nodomus jaunajam 2023. gadam. Viens no viņas plāniem ir pārcelšanās, turklāt ne tikai dzīvesvietas maiņa, bet pat mītnes zemes nomaiņa.

Lasīt vairāk

Mirusi deviņdesmito gadu supermodele Tatjana Patica

Foto: Vida Press

56 gadu vecumā mirusi vācu modele Tatjana Patica, kura karjeras virsotnes sasniedza pagājušā gadsimta deviņdesmitajos gados, būdama viena no pieprasītākajām supermodelēm.

Lasīt vairāk

Bagāto mājsaimnieču šova varonei piespriež sešarpus gadus cietumā

Foto: Vida Press

ASV tiesa piemērojusi sešarpus gadu ilgu cietumsodu Dženai Šahai, kura plašāk pazīstama kā viena no zvaigznēm realitātes šovā "Soltleiksitijas īstās mājsaimnieces". 49 gadus vecā dāma tiesāta par krāpniecību telemārketingā.

Lasīt vairāk

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!