Foto: Publicitātes foto

Šovasar 18. augustā plkst. 19.00 savā dzimtajā Sabiles estrādē "Birzīte" pēc ilgiem gadiem beidzot koncertēs populārais sabilnieks Dzintars Čīča, portālam "Delfi" saka mākslinieka brālēns un skatuves partneris Kaspars Antess.

Savā dzimtajā estrādē dziedātājs uzstāsies ar savu 30 gadu jubilejas lielkoncertu "Vajag tikai mīlēt", kas šogad pilnībā izpādotās zālēs izskanēja visa Latvijā. "Šo vasaras koncertu Sabilei es taupīju. Pēc tik plašās tūres programma ir ieguvusi vislabāko "garšu" – gluži kā labi nostāvējis vīns," atklāj Čīča.

Koncertšovā skanēs Dzintara Čīčas visu laiku populārākās dziesmas – "Tu esi vasarā", "Likteņlīnijas", "Par to", "Vijolnieks" u.c. Puse no programmas būs gan tradicionālās, gan mūsdienu čigānu dziesmas. Kopā ar solistu muzicēs instrumentālā grupa "ARmaestro" pianista Anatolija Livčas vadībā, un koncertā piedalīsies arī Čīčas dziesmu autors un dueta partneris Kaspars Antess.

Dzintars Čīča, kurš ikdienā dzīvo Anglijā, līdz ar šo koncertu uzsāks arī savu darba atvaļinājumu, ko kopā ar ģimeni – sievu un diviem bērniem – plāno pavadīt dzimtajā Latvijā.

Biļetes uz koncertu ir pieejamas iepriekšpārdošanā Sabiles pārvaldē.

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!