Foto: Publicitātes foto

Rīgas Kinostudijā sākusies pašmāju muzikālā šova "X Faktors" piektās jubilejas sezonas filmēšana. Dziedošie talanti no visas Latvijas ieradušies uz televīzijas atlasēm, lai savu talantu demonstrētu mentoriem un jau rudenī – visai Latvijai.

Šogad šovs pulcējis ļoti dažādus dalībniekus – būs redzami dziedāt gribētāji ne vien no Latvijas, būs arī dziedātāja no Ukrainas. Filmēšanas aizkulisēs, kā ierasts, valdīja liela spriedze un uztraukums pirms kāpšanas uz skatuves. Dalībniekiem savu atbalsta plecu aizkulisēs sniedza viņu ģimenes locekļu un draugu klātbūtne, tāpat dalībniekus iedrošināja un atbalstīja mūziķis un šova vadītājs Markus Riva.

Savā repertuārā dalībnieki šogad izvēlējušies visdažādākos muzikālos žanrus – lai gan lielākoties izvēlētas popmūzikas dziesmas, starp priekšnesumiem dzirdēsim arī hiphopu, rokmūziku un pat mazliet klasiskās mūzikas. Redzēsim arī uzstāšanās, kas spēs līdz asarām aizkustināt mentorus.

Jau rudenī kanāla TV3 skatītājiem būs iespēja sekot līdzi tam, kā dzimst jaunas zvaigznes šovā "X Faktors". Dalībnieku sniegumu nemainīgi vērtēs, izaicinās un atbalstīs profesionālā mentoru komanda – grupas "Prāta Vētra" menedžmenta vadītāja Aija Auškāpa, grupas "Musiqq" dalībnieks Marats Ogļezņevs, grupas "Instrumenti" dalībnieks Reinis Sējāns un populārais mūziķis Intars Busulis.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!