Foto: F64
TV šova "Ģimene burkā" varonis, krišnaīts un vēdu apoloģēts Uģis Kuģis neuzskata, ka epizodē ar dēla ielidināšanu gultā ar galvu pa priekšu, būtu redzama vardarbība no viņa no puses. Viņš gan nebija gaidījis, ka dēls raudās. Žurnālam "Privātā Dzīve" šovu zvaigzne skaidro savas rīcības aspektus.

Pagājušajā nedēļā jau vēstījām par šķebinošo ainu TV šovā, kurā bija redzams, kā Uģis Kuģis spēj apieties ar savu jaunāko dēlēnu – puika tika aizmests gultas virzienā; teju ielidojot arī sienā. Šis notikums izsauca plašu rezonansi sociālajos tīklos. Cilvēku, kurš video izgriezumu publiskoja, Kuģis tagad peļ.

"Manā skatījumā tas, ko izdarīja šis vīrietis [Rihards Gromuls vietnē "X" – red.], izgriežot fragmentu no sērijas un apmelojot mūsu ģimeni vardarbībā pret mazuli, ir necieņas pilns un pat zemisks gājiens," "Privātajai Dzīvei" skaidro šovmenis.

Viņš notikušo ar dēlēnu sauc par "lielu pārpratumu", bet ažiotāžu ap to – par muļķīgu. "Kas diemžēl skaidri parāda – uzticēties interneta videi nevajag, jo tā bieži neatspoguļo patiesību."

Skaidrojot, kā tad viss bija pēc viņa patiesības, Kuģis stāsta, ka atgadījums bija rotaļīgs un viņš tikai vēlējies mazuli sasmīdināt, taču bērns visiem par pārsteigumu sācis raudāt. "Acīmredzot viņam šis mans žests bija pārāk negaidīts. Arī es nebiju gaidījis, ka Atuls ieraudāsies, tāpēc apmulsumā spontāni pateicu frāzi ar domu "Hei, nekas ļauns taču nav noticis!"," skaidro Kuģis. Televīzijā šī domforma gan izskanēja citādāk, proti, tēvs dēlam vaicāja "Kas, tev atkal slikti ir?"

Kā žurnālam skaidro krišnaīts, tagad viņš uzskata, ka būtu vajadzējis dēlam uzreiz atvainoties un puisēnu samīļot. Kuģis neesot bijis dusmīgs un nav vēlējies darīt pāri bērnam.

Jau vēstījām, ka šova sēriju pirms ētera noskatījusies gan šova "Ģimene burkā" projekta vadītāja, gan kanāla "360TV" satura redaktore. Raidījuma veidotāji nav saskatījuši draudus bērna dzīvībai vai veselībai, par to plašāk lasāms šajā rakstā.

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!