Foto: Reuters/Scanpix/LETA
Situācijkomēdija "Ofiss" ("The Office", 2005–2013) tiek uzskatīta par vienu no smieklīgākajām savā žanrā, tādēļ nupat izskanējusī ziņa, ka seriāls atgriezīsies televīzijas ekrānos, jo gaidāms tā "reboot", saviļņojis fanus visā pasaulē. Ārzemju mediji vēsta, ka pie jaunā projekta strādās oriģinālās ASV seriāla versijas radītājs Gregs Daniels.

Šobrīd par "reboot" zināms maz, tostarp, vai būs redzami oriģinālā sastāva aktieri vai tomēr šī būs pilnīgi jauna "Ofiss" versija, kas norisināsies citā birojā? "Vulture" lēš, ka tādas seriāla zvaigznes kā Stīvs Karels, visticamāk, neatgriezīsies, taču Dženna Fišere un Andžela Kinsija gan varētu piekrist, ņemot vērā, ka draudzenes vada podkāstu "Office Ladies". Arī Džons Krasinskis un Mindija Kalinga reiz izteikušies, ka pie konkrētiem apstākļiem apsvērtu atgriešanos šovā, ziņo "Forbes". Tomēr šobrīd skaidri zināms ir vien tas, ka seriāla radītājs Gregs Daniels strādās pie jaunās versijas un gatavojas pārstartēt "Ofisu".

"Ofiss" vēsta par izdomātu papīra un rakstāmpiederumu uzņēmumu "Dunder Mifflin" un tās darbiniekiem Skrantonā, Pensilvānijā.

Pašlaik ziņas par plānoto "Ofisa" seriāla uzņemšanu ir jaunākās un karstākās ziņas televīzijas un kino industrijas pasaulē, pēc tam, kad 24. septembrī panākta provizoriska vienošanās, lai izbeigtu gandrīz piecus mēnešus ilgušo Holivudas scenāristu streiku (par to vairāk lasi šeit).

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!