Nupat iznācis pilnais reklāmas rullītis režisores Sofijas Kopolas filmai "Priscilla", kuras pamatā ir Priscillas Preslijas 1985. gada memuārs "Elvis un es". Apmēram pusotrā minūtē redzēto komentējuši filmu entuziasti, lielākoties slavējot, ka tajā tiek atainota pretrunīgi vērtētā vecuma atšķirība starp Elvisu un Priscillu, raksta "The Independent".

Biogrāfiskā filma stāsta par Elvisa sievas Priscillas Preslijas dzīvesstāstu, kad viņa no skolnieces kļuva par pasaulē slavenākā vīrieša sievu. Pāris iepazinās 1959. gadā, kad Priscillai bija tikai 14 gadi, bet dziedātājam – 24 gadi. Priscillas titullomā iejutusies Kailija Saenija, savukārt Elvisa loma piešķirta Džeikobam Elordi.

3. oktobrī iznākušajā reklāmas rullītī skatītāji var ielūkoties abu attiecību sākumā, tostarp momentā, kad Priscillas tēvs jautā Elvisam, kādēļ viņš tik ļoti vēlas attiecības ar viņa jauno meitu. "Kungs, man ļoti patīk jūsu meita. Viņa ir daudz nobriedušāka par savu vecumu," ir Elvisa atbilde.

Vēlāk treilerī redzams, ka Elviss dabiskā izskata brūnmatainajai Priscillai iesaka izvēlēties "melnus matus un vairāk kosmētikas". "Kā tu to domā – tu nezini, vai tev tā patīk?" Elviss bargi jautā, kad Priscilla skaļi apšauba savu jauno izskatu, kuru ieteicis Elviss.

Pēc tam treileris uzņem drūmākus apgriezienus; rokenrola zvaigzne redzams mainīgā noskaņojumā un vienā brīdī aiz aizvērtām durvīm pat pret sienu met krēslu.

Treileris noslēdzas ar ainu, kurā Priscilla redzama sēžam pie automašīnas stūres un fonā saka: "Es gribu pati savu dzīvi."

Jaunais reklāmas rullītis sniedz ieskatu, ko var sagaidīt no filmas, un sociālajos tīklos, īpaši "X" (iepriekš 'Twitter") daudzi atstāj slavinošus komentārus un izsaka vēlmi redzēt biogrāfisko filmu, vienlaikus izsakot komplimentus par režisores Kopolas stilistikas izvēli un detaļām, kādas viņa piešķir, lai izstāstītu stāstu. Piemēram, daudzi spekulē, ka abi aktieri nav izvēlēti nejauši arī to auguma dēļ, jo krasā atšķirība uzsver abu varas un ietekmes nevienlīdzību. Elordi ir 1,96 metrus garš, Saenija – 1,55 metrus gara. "Izvēlēties Elordi, kurš ir ievērojami garāks par Spaeniju un Elvisu, kurš, savukārt, ir īsāks par Priscillu, ir neticami vizuāls stāstījums," rakstīja kāds fans.

"Ja Džeikobs Elordi kaut ko spēj, tad tas ir veiksmīgi atveidot toksisku cilvēku," piebilda kāds cits, atsaucoties uz aktiera lomu seriālā "Eiforija' ("Euphoria"), kurā Elordi atveido problemātisku vidusskolnieku Neitu Džeikobsu.

Elviss un Priscilla apprecējās 1967. gadā, kad Priscillai bija 21 gads. Nākamajā gadā viņiem piedzima meita Liza Marija, bet abi oficiāli izšķīrās 1973. gadā, pēc gadu ilga šķiršanās procesa.
1977. gadā Elviss nomira no sirdslēkmes 42 gadu vecumā. Liza Marija nomira 2023. gada janvārī no komplikācijām pēc bariatrijas operācijas. Priscilla, kurai tagad ir 78 gadi, septembrī reaģēja uz kritiku par viņas un rokzvaigznes vecuma starpību un bilda, ka, par spīti abu 10 gadu lielajai vecuma starpībai, abi domāja līdzīgi.

Filma "Priscilla" kinoteātros būs skatāma no 3. novembra.

Читайте нас там, где удобно: Facebook Telegram Instagram !