Foto: Publicitātes foto

Svētdien, 19. novembrī, aizvadīta šova "X Faktors" otrā fināla tiešraide, kurā uz skatuves kāpa deviņi šovā palikušie dalībnieki. Skatītāji un mentori lēma, ka šajā vakarā šovu pamet un cīņu par galveno balvu neturpina Patrīcija Spale un Daniels Širmanis. Savukārt skatītāju simpātiju balvu jau otro nedēļu pēc kārtas ieguva Emilija Bērziņa.

Šīs nedēļas muzikālā tēma bija "vecās labās dziesmas", tāpēc skatītāji varēja dzirdēt gan tādas iemīļotas Latvijas zelta fonda dziesmas kā "Dūdieviņš", "Pērkons skrien debesīs", "Pieklauvē" un Imanta Kalniņa "Buramdziesmiņu", gan arī labāko ārzemju mūziķu – Šēras, Selīnas Dionas, Sindijas Lauperes un citu mūziķu dziesmas.

Vismazāko skatītāju atbalstu šajā vakarā guva Patrīcija Spale, kura šajā vakarā dziedāja Sindijas Lauperes dziesmu "True colors". Pēc viņas priekšnesuma mentori izteicās ļoti atzinīgi, kā atzina Intars Busulis: "Tik kolosāla dziesma! Sajutos kā kārtīgā koncertā, es pat nezinu, ko tev ieteikt, man ļoti patika!"

Par iespēju palikt šovā ar glābējdziesmas palīdzību cīnījās Daniels Širmanis un Tipa. Mentori lēma, ka iespēju turpināt cīņu par uzvaru šovā viņi dod Tipai. "Tavs dziedājums vēlreiz apliecināja to, ka tu esi gatava skatuvei un skatuvei ir gatava tev, tas ir abpusēji," savu lēmumu mājās sūtīt Danielu pamatoja Aija Auškāpa.

Jau 26. novembrī vērosim šova "X Faktors" trešo tiešraidi, kurā cīņu par uzvaru turpinās Krišjānis Brasliņš, Katrīna Kovaļuka, grupa "Bekars", Tipa, Luka, Emilija Bērziņa un Jānis Miglāns.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!