Foto: morgueFile
Maskavas ķirurgi šonedēļ operējuši kādu sievieti, kurai ar nazi bija uzbrucis pašas vīrs – saniknotais laulenis nazi sievai iedūris sirds apvidū, tomēr aukstais ierocis iesprūdis sievietes milzīgajā silikona krūtī, kas arī izglābis viņas dzīvību.

Kā vēsta Krievijas prese, par kuriozā stāsta galveno varoni kļuvusi kāda 40 gadus veca maskaviete, kuras vīrs pirms pieciem gadiem izlēmis, ka grib dzīvot ar kuplkrūtaināku sievieti, tādēļ licis viņai doties pie plastikas ķirurgiem un palielināt piena dziedzerus.

Paklausot vīra fantāzijām, maskaviete bija devusies uz konsultāciju pie speciālistiem, kuri sievieti sākotnēji centās atrunāt, bet beigās tomēr piedāvāja viņai ielikt ceturtā izmēra krūšu implantus, un kliente ar sajūsmu pieņēma šo piedāvājumu.

Ģimenes strīds gan bija izcēlies par visai sadzīviskām lietām, taču acīmredzot emocijas bija ilgi krājušās, tāpēc vīrs paķēra nazi un dūra sievai tieši sirdī. Tiesa, pateicoties tik liela izmēra protēzei, naža asmens pat nesasniedza krūšu kurvi.

Sevi slavējot, ķirurgi uzsver, ka pēc naža dūriena mākslīgās krūts saturs nav izlijis un tā pat nav mainījusi formu, jo sievietei esot implantēti pēdējās paaudzes silikona implanti gēla veidā. Tiesa, caurums pēc dūriena esot palicis visai liels, tāpēc ārsti implantu nomainījuši pret jaunu.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!