Fоtо: Publicitātes foto

Veiksmīgi noslēgusies labdarības akcija "Pērc, ziedo, pabaro". Tās laikā izdevies savākt rekordlielu dzīvnieku barības daudzumu – vairāk nekā 31 tonnu. Ziedojums aizceļos uz 21 patversmi visā Latvijā, sagādājot Ziemassvētku dāvanas suņiem un kaķiem, kuri šos svētkus pavadīs bez sava saimnieka.

Akcijas ietvaros pircēji "Rimi" veikalos visā Latvijā ziedojuši 13 108 kilogramu suņu un kaķu barības. Papildus ziedotāju dāsnumam, "Rimi Latvia" dzīvnieku pabarošanai ziedojis deviņas tonnas barības un smilšu. Arī akcijas partneris, dzīvnieku barības produktu ražotājs "Mars Inc." ziedojis 9 200 kilogramus barības, informē "Rimi Latvia" pārstāve Dace Preisa.

"Līdzcilvēku palīdzība ir ļoti vērtīga dāvana, jo katrs ziedotais barības kilograms ir no svara. Aukstajos gada mēnešos sātīga maltīte ir īpaši nepieciešama. Diemžēl kaķi un suņi patversmēs mīt ne tikai dažas dienas vai mēnešus, bet pat gadiem ilgi. Tādēļ patiesi ceru, ka vēlme palīdzēt saglabāsies gan svētkos, gan arī ikdienā, jo dzīvniekiem cilvēka atbalsts vajadzīgs vienmēr. Un, lai gan lieliska dāvana būtu arī patversmē mītoša dzīvnieka adopcija, aicinu atcerēties, ka atbildību par šo dzīvnieku būs jāuzņemas visu viņa mūžu. Tādēļ, ja šobrīd dzīvnieciņu savās mājās uzņemt nevarat, laiku un mīļumu kaķiem un suņiem var veltīt patversmju teritorijās. Dzīvnieki ļoti priecāsies par ikkatru, kurš viņus apciemos," stāsta dzīvnieku patversmes "Labās mājas" vadītāja Astrīda Kārkliņa.

Labdarības akcijas "Pērc, ziedo, pabaro" laikā veikala pircēji bija aicināti papildināt ikdienas pirkumus ar dzīvniekiem noderīgām precēm. Šīs preces iedzīvotāji varēja ziedot kādā no "Rimi" veikaliem visā Latvijā, novietojot ziedojumus speciālās akcijas kastēs, tādējādi atbalstot četrkājainos patversmju iemītniekus.

Читайте нас там, где удобно: Facebook Telegram Instagram !