Pirms 27 gadiem traģiski mirušās Velsas princeses Diānas brālis Čārlzs Spensers paziņojis, ka izjukusi viņa laulība ar filantropi Kārenu Gordonu. Abi bija precējušies 13 gadus un tika uzskatīti par itin saskanīgu britu augstākās sabiedrības pāri, īpaši laikā, kad klajā nāca Spensera sarakstītie memuāri, – tie atklāja arī dziļi intīmas viņa dzīves detaļas.

Tabloīds "Daily Mail" raksta, ka Spensers par gaidāmo šķiršanos jau aprīlī informēja Altorpas muižas darbiniekus. Šajā muižā apbedīta pati princese Diāna, Spensera māsa.

Čārzls Spensers ar kanādiešu izcelsmes filantropi Kārenu Gordonu bija precējies 13 gadus, abiem ir 12 gadus veca meita, kurai dots Diānas vārds.

"Tas ir ārkārtīgi skumji. Novēlu Kārenai laimi nākotnē; pats vēlos sevi veltīt bērniem un mazbērniem," šķiršanos no sievas komentējis 60 gadus vecais Spensers.

Pāris iepazinies Losandželosā 2010. gadā, pēc gada tajā pašā Altorpas muižā tika dzertas kāzas. Bez meitas Diānas viņam ir arī četri bērni no pirmās laulības un divi bērni no otrās. Kārenai Gordonai ir divas meitas no iepriekšējās laulības ar Holivudas producentu Marku Gordonu.

Britu sabiedrībā Spensera ģimenes dzīve tika uzskatīta par ļoti saskanīgu, taču attiecības sašķobījās laikā, kad klajā nāca viņa memuāri. Tajos viņš aprakstīja nevainības zaudēšanu ar prostitūtu 12 gadu vecumā, kā arī traumatisku seksuālo vardarbību, ko viņš piedzīvojis internātskolā 11 gadu vecumā – Spenseru seksuāli izmantojusi skolas medmāsas palīdze.

Princeses brālis šos memuārus rakstīja piecus gadus un žurnālā "People" pauda, ka Kārena viņam ļoti palīdzējusi tikt galā ar bērnības traumējošo pieredzi.

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!