Fоtо: Shutterstock

Viena no Indijas lielākajām aviokompānijām nupat laidusi klajā jaunu funkciju, kas ļauj ceļotājām, izvēloties sēdvietas sev, redzēt, kur sēž citas sievietes, vēsta CNN.

2006. gadā dibinātā aviokompānija "IndiGo Airlines" Indijā veic vairāk nekā divus tūkstošus iekšzemes un starptautisko lidojumu dienā. Un kā vēsta CNN, jaunā funkcija tiks piedāvāta izmēģinājuma kārtā pasažierēm, kas reģistrējas lidojumam tiešsaistē.

"IndiGo Airlines" paziņojumā teikts, ka šī funkcija, kas būs pieejama sievietēm, kas ceļo gan vienatnē, gan izmanto ģimenes rezervāciju, atbilst viņu "#GirlPower ētikai". Funkcijas mērķis ir padarīt ērtāku ceļojumu pasažierēm. "Mēs esam apņēmušies nodrošināt nepārspējamu ceļošanas pieredzi visiem mūsu pasažieriem, un šī jaunā funkcija ir tikai viens no vairākiem soļiem, ko mēs veicam, lai sasniegtu šo mērķi," pauž aviokompānija.

Lai gan aviokompānija nav norādījusi konkrētus iemeslus, kādēļ sievietēm būtu jādod iespēja redzēt, kur sēž citas sievietes, visā pasaulē regulāri tiek ziņots par uzbrukumiem sievietēm un bērniem komerciālo lidojumu laikā, vēsta CNN. ASV šādi noziegumi ietilpst FIB jurisdikcijā, un aprīlī publicētajā ziņojumā, kura mērķis ir palielināt informētību par seksuālajiem vardarbības gadījumiem lidmašīnās, teikts, ka 2023. gadā tika atklāti 96 seksuālas vardarbības noziegumi lidojumu laikā.

"Seksuāla vardarbība lidmašīnā, kas parasti izpaužas kā nevēlama pieskaršanās, ir noziedzīgs nodarījums, kura rezultātā likumpārkāpēji var nonākt cietumā," teikts ziņojumā. "Parasti vīrieši ir vainīgie, un sievietes un nepavadīti nepilngadīgie ir upuri."

Читайте нас там, где удобно: Facebook Telegram Instagram !