Foto: Publicitātes foto

Divas Ņujorkas Universitātes studentes un istabas biedrenes ir sastrīdējušās, un lieta nonākusi tiesā. Strīda cēlonis ir fakts, ka Vladimiram Putinam pietuvinātā zelta raktuvju magnāta Andrē Agapova meitai nozagtas dārglietas un somiņas, kas slepeni pārdotas luksusa preču veikalā "The RealReal".

Kā vēsta tabloīds "Daily Mail", Aurora Agapova ir 19 gadus veca Krievijas zelta raktuvju īpašnieka meita. Tēva rīcībā esošās bagātības aplēstas apmēram 70 miljonu eiro apjomā. Viņa draugu vidū, kā arī pašam piederoša uzņēmuma padomē ir Putins.

Aurora uzaugusi Londonā, bet kopš pagājušā gada dzīvo Ņujorkā, kur studē. Jauniete apmetusies universitātes kopmītnēs un līdz šim dalījusi istabu ar politikas zinātņu pirmā kursa studenti, 18 gadus veco Keitlinu Fungu. Medijam "The New York Post" Agapova stāsta: "Mēs sarunājāmies katru dienu. Es teiktu, ka mums nebija īpašu strīdu vai kā tamlīdzīga. Mūsu attiecības otrajā semestrī krietni uzlabojās." Vismaz līdz nesenajiem notikumiem.

Pamatojoties uz maija beigās tiesā iesniegto prasību, attiecīgā mēneša sākumā Agapova pamanīja, ka dažas no viņas dizaineru luksusa precēm ir pazudušas, un Fungas makā atrada čeku no veikala "The RealReal" par preču nodošanu pārdošanā. Tajā bija uzskaitītas mantas, kas piederēja Agapovai.

"Tonakt nespēju aizmigt. Šīs lietas man bija uzdāvinājusi mamma, tās man daudz nozīmēja," gaudās jaunā sieviete. Kad Funga tika konfrontēta, viņa atzina, ka nozagusi Agapovas rotaslietas un somas, un pēc tam tās pārdevusi. Starp nozagtajām lietām bija 3300 eiro vērtā "Celine" soma, 4000 eiro vērtā "Chanel" soma un 22 000 eiro vērts rubīna gredzens.

@aurora.agapov Yup #fypシ #iworkatthebank ♬ Beach Bunny by Cloud 9 - Quinn

Interesanti, ka tiesas dokumentos Agapova izsaka neapmierinātību par to, ka Funga šīs mantas pārdevusi krietni zem to patiesās tirgus vērtības. Piemēram, "Chanel" rokassprādzi, kuras vērtība ir 2000 eiro, viņa pārdevusi par nieka 163 eiro, bet 12 000 eiro vērto "Bvlgari" kaklarotu par 2325 eiro. Savukārt izdevuma "The Cut" žurnālisti sazinājušies ar veikala pārstāvjiem un noskaidrojuši, ka par "Chanel" rokassprādzi saņemti 670 eiro, nevis minētie 163.

Par pāridarījumu policijai Agapova ziņoja 2. maijā, un draudzene tajā pašā dienā tika arestēta (un vēlāk atbrīvota), viņai inkriminē zādzību. Krimināllieta šobrīd tiek izskatīta tiesā. Krievijas oligarha meita pieprasa zaudējumu atlīdzību 48 000 eiro apmērā. Bet Fungai, visticamāk, nāksies meklēt jaunus draugus.

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!