Foto: Ekrānuzņēmums/Youtube

Laists klajā režisora Ridlija Skota filmas "Gladiators 2" treileris. Pirmās filmas turpinājums tiek rādīts 24 gadus pēc Skota oriģinālā "Gladiatora", kas ieguva piecas ASV Kinoakadēmijas balvas, tostarp par labāko filmu.

Stāsta centrā ir nu jau pieaugušais Lūcijs Veruss. Lūciju jaunākajā filmā atveidos Pols Meskals, bet Lucillas lomā iejutīsies Konija Nīlsena.

"Gladiators 2", kas risinās vairākus gadu desmitus pēc pirmās filmas notikumiem, stāstīs jaunu leģendu par to, kā Lūcijs Veruss kļūst par paverdzinātu gladiatoru, neskatoties uz to, ka viņš ir bijušais Romas impērijas mantinieks. Lai gan Lūcijs var spilgti atcerēties dažus mirkļus no bērnības, šķiet, ka viņa atmiņas par māti Lucillu ir izgaisušas, kad viņš tiekas ar varas pārstāvi Makrinusu (Denzels Vašingtons).

Jau vēstīts, ka filmas "Gladiators" turpinājums uz lielajiem ekrāniem iznāks 2024. gada novembrī, un Rasels Krovs nesen atzina, ka ir "nedaudz greizsirdīgs", jo nepiedalās filmā.

"Collider" viņš atklāja, ka Maksimusa loma un darbs šajā projektā mainīja viņa dzīvi, cilvēku attieksmi pret viņu un to, ko viņš dara dzīvē un kā pelna iztiktu. Aktieris novērtē, ka viņam ir ļoti paveicies ar iespējām piedalīties daudzās nozīmīgās un lielās filmās, taču nevienu nevar pielīdzināt "Gladiatoram".

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!