Pēc 12 gadiem attiecībās un teju piespiedu kārtā – iesniegums dzimtsarakstu nodaļā veikts pa ceļam uz darbu un kāzas – steigā, pirms sapulces. Pati baltās kleitas vietā – tērpusies ādas biksēs. Viņas pieredze ir neparasta, taču ne mazāk patiesa un prieka pilna.

Raidījuma "Par TO pašu" jaunākajā epizodē "Sapņu kāzas no elles" ar pieredzējušām kāzu dalībniecēm – organizatori Oksanu Špakovu, fotogrāfi Lindu Lorbergu un grima mākslinieci Aneti Spīķi tiek runāts, diskutēts un spriests par murgainākajām un dramatiskākajām kāzu pieredzēm.

Kāzu rīts, kas sākas ar traucējošas un kaitinošas vīra mātes padzīšanu (par to vairāk vari izlasīt šeit), saplīsušām un ar rozā auksto zupu aplietām kleitām. Lietus kāzās it kā nesot veiksmi, bet ko darīt, ja līgava tā dēļ atsakās kāpt ārā no auto? Ja sapnis ir fotosesija ar zirgiem, bet no zirgiem ir bail? Mīlas reibuma vietā alkohols sagandē līgavas veselību vai līgavaiņa draugi jauno sieviņu nozog un aizved uz citu pilsētu ne dažu kilometru, bet stundas attālumā. Vai gluži vienkārši alkohola reibumā piemirst to, kurā ēkā viņu ir ieslēguši (par to vairāk var izlasīt šeit).

Profesionāles min, ka drāmas iemesli var slēpties perfekcionismā, kas būvē augstas prasības un stresa līmeni. Influencerei Anetei Spīķei kabatā ir mierinājums – pašas pieredze, ko viņa pirmo reizi ekskluzīvi atklāj "Delfi" un ar ko kāzu rītā mierina satrauktās līgavas.

"Ar vīru satikāmies, kad mums bija 21 gads. Kopā nodzīvojām 12 gadus, un visu to laiku viņš apgalvoja, ka kaut kad apprecēsimies. Sākumā es gribēju lielas kāzas, bet ar laiku kāzas mani principā vairs neinteresēja. Man bija svarīgi, lai ģimenē būtu viens uzvārds. Tās parasti bija ballītes, kad viņš atkārtoja, ka noteikti mani kaut kad apprecēs. Es izbesījos: "Nesoli, ja netaisies to darīt, man tas nav vajadzīgs!" Un, kad pirmdienā bija jābrauc uz darbu ar vienu auto, viņa atgādināja, ka jābrauc arī uz dzimtsarakstu nodaļu," par piedzīvo stāsta satura veidotāja.

Līdz kāzām bijis jāgaida mēnesis, un pāris saņēmis arī stingras norādes, proti, ka katra minūte ir svarīga. Kavēties nedrīkst un no viesu pūļiem jāatsakās! Tomēr ceremonija kavējās 40 minūtes, un formālās ceremonijas vietā tika lasītas arī dzejas rindas. Vīrs bija satraukts, jo pēc kāzām viņam bija ieplānota darba sapulce!

Raidījuma "Par TO pašu" visa epizode "Sapņu kāzas no elles" noskatāma "Delfi" satura abonentiem.

Jauno epizodi klausies arī "Apple" un "Spotify" platformās!

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!