Foto: DELFI

"Tas ir papildu veids, kā iemīlēt savu ķermeni, jo tas tiek iznests tik skaisti, mākslinieciski, un pēc tam vēl bildes var saglabāt," stāsta Zane (modeles vārds mainīts) par iemesliem, kāpēc viņai patīk fotografēties kailai. Kailfoto viņai saistās ar mīlestību pret savu ķermeni, dabiskuma sajūtu, piedzīvojumu garšu un sava jauneklīguma iemūžināšanu vecumdienām.

Diemžēl šādi piedzīvojumi gan viņai, gan vairāk nekā 30 viņas veidotās atbalsta grupas dalībniecēm nereti bijuši nepatīkamu pārsteigumu pilni. Tāpēc arī tapusi grupa – lai noskaidrotu, kāda ir citu modeļu pieredze. Meklējot atbildi uz jautājumu "Vai tā ir bijis man vienīgajai?", ar katru nākamo stāstu aizvien skaidrāk kļuvis, ka atsevišķu kailfoto nozares pārstāvju robežu pārkāpšana fotosesiju laikā nav izņēmums.

Šis raksts ir daļa no rakstu sērijas "Rūgtais kailfoto", kurā pētām erotisko fotosesiju aizkulises. Tajā iepazīsimies ar stāstiem par sievietēm, kuras erotiska rakstura kadros nonākušas, to nevēloties, pētīsim fotogrāfu robežas un ētiku, kā arī pievērsīsimies jautājumam par erotisku materiālu pārpublicēšanu un tam, vai iespējams izvairīties no situācijas, kad jaunības dienu foto sievieti "vajā" arī daudzus gadus pēc tam. Par to, kāpēc to darām un kā sevi pasargāt, dodoties uz juteklisku fotosesiju, vari lasīt šeit.

Pašlaik, pēc līdzīgu stāstu ievākšanas no sievietēm, kuru kailfoto sesijas no piedzīvojuma pārtapušas pārdzīvojumā, "Delfi" rīcībā ir informācija par vairāk nekā 10 fotogrāfiem, kurus modeles min kā industrijas negatīvos piemērus. Šajā rakstā iekļauti trīs no viņiem, par kuriem ir visvairāk modeļu sūdzību.

Zanes stāsts: fotogrāfs izģērbjas un cenšas pieskarties

Saņemot ielūgumu uz fotosesiju no pazīstamā fotogrāfa, Zane jutās pagodināta. Tas notika pirms deviņiem gadiem, un Zanei bija nedaudz pāti 20 gadiem. Par fotogrāfa radīto gala rezultātu un fotogrāfiju izmantošanu mārketinga nolūkos modelei sūdzību nav, taču pati fotosesijas pieredze bijusi negatīva.

Lai turpinātu lasīt, iegādājies abonementu.

Lūdzu, uzgaidi!

Pielāgojam Tev piemērotāko abonēšanas piedāvājumu...

Loading...

Abonēšanas piedāvājums nav redzams? Lūdzu, izslēdz reklāmu bloķētāju vai pārlādē lapu.
Jautājumu gadījumā raksti konts@delfi.lv

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!