Foto: Linda Siliņa, DELFI

Pēc daudzu gadu draudzības ar savu mīļoto vīrieti Ņikitu, māksliniece Aminata Savadago nu kļuvusi par viņa kundzi. Pāris ir kopā jau sen, taču nekad nav vēlējušies savas attiecības afišēt, – par statusa maiņu liecina vien lakonisks dziedātājas paziņojums sociālajos tīklos, kuru viņa pati aizliedz pārpublicēt.

Aminata savā "Instagram" profilā ievietojusi vienu vienīgu kadru, kurā redzama kāzu kleitā kopā ar savu dzīvesbiedru Ņikitu Ļebedevu. Zem ieraksta virknējas vairāk nekā simt komentāru, galvenokārt šovbiznesa kolēģiem apsveicot Aminatu ar jauno statusu.

Šobrīd 31 gadu vecā dziedātāja kopā ar Ņikitu ir jau sen, puisis viņu atbalstījis arī "Talantu fabrikas" laikos. Ņikita allaž bijis klāt Aminatai nozīmīgos muzikālos pasākumos, taču mīlnieki vairījušies savas attiecības afišēt un par tām stāstīt plašāk.

Izdevums "Privātā Dzīve" pērn vēstīja, ka Aminata ar Ņikitu iepazinusies pludmalē volejbola spēles laikā, attiecību gaitā abi izvēlējušies savu privāto dzīvi paturēt tikai sev. Par jūtām un mīlas dzīvi Aminata runājot tikai mūzikā.

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!