Fоtо: Privātais arhīvs

Pusotru gadu pēc Rīgā noslēgtas laulības par šķiršanos pavēstījusi slavenā, Ukrainā pretrunīgi vērtētā influencere Sofija Stužuka, kurai "Instagram" ir pieci miljoni sekotāju. Skaistule publiski vēsta, ka devusies iesniegt laulības šķiršanas pieteikumu. Viņas mīlasstāsts ar rīdzinieku Antonu Ļevdanski aizsākās īsi pirms Krievijas iebrukuma Ukrainā.

"Pēdējie mēneši mums bijis grūts laiks – ar pašķiršanos un nu arī lēmumu šķirties," saviem lojālajiem sektotājiem pauž ukraiņu skaistule, četru bērnu mamma. Influencere lūdz neprasīt viņai "storijus" par šo tēmu, tomēr tādi tapuši.

Saskaņā ar Stužukas sacīto, mīlniekus izšķīruši ģeopolitiskie notikumi un apstākļi, ko šis viss radījis. Pāris mitinājās Rīgā un Jūrmalā, bet Stužuka jau no sākuma pateica, ka pēc kopīgā mazuļa piedzimšanas vēlētos Latviju pamest, lai pārceltos citviet. Lauleņi aizbrauca uz Dubaiju. Tagad skaistule analizē, ka pēdējā laikā nācies pieņemt smagus lēmumus – gan finansiālus, gan privāta rakstura. Lai arī mīlestība abu starpā esot stipra, nesaprašanās dažādos jautājumos liek viņai domāt par šķiršanos.

Fоtо: Privātais arhīvs

"Es zinu, ka visu izjaukt ir vieglāk nekā saglabāt, šo frāzi esmu dzirdējusi daudzkārt, kad šķīros pirmo reizi," analizē Stužuka un secina, ka, viņasprāt, attiecības tomēr domātas laimei, nevis pastāvīgām diskusijām un darbam: "Cik var, ja tas ne pie kā nenoved?" Pēc tam skaistule publiskoja video, kurā aizgūtnēm raud vannā.

Jāpiebilst, ka ne reizi vien Stužuka savā "Instagram" profilā mākslīgi izveido drāmu, lai piesaistītu sekotāju uzmanību. Vai šķiršanās tik tiešām būs īsta, rādīs laiks.

Izskatīgā dāma uz Latviju pārcēlās īsi pēc kara sākuma, kopā ar trim bērniem pametot savas mājas Ukrainā. Dzimtenē viņai ir neviennozīmīga reputācija, jo Stužuka nekad nav nosodījusi agresorvalsti Krieviju. Pērn martā viņa apprecējās ar kriptovalūtu biznesmeni Antonu Ļevdanski, vēlāk mājdzemdībās pasaulē nāca abu meitiņa Vasilisa.

Gan Stužukai, gan Ļevdanskim šīs ir otrās laulības.

Читайте нас там, где удобно: Facebook Telegram Instagram !