Foto: Vida Press

Tehnoloģiju magnāts Īlons Masks šā gada sākumā vēlreiz kļuvis par tēvu, tikai šīs ziņas ilgi nenonāca publiskajā vidē. Saskaitot visas Maska atvases, viņa bērnu skaits sasniedzis 12, raksta "Bloomberg". Taču, iespējams, mazuļu viņam ir vēl vairāk.

Šā gada sākumā Masks klusi sagaidījis savu 12. bērnu. Mazuļa māte – viņa kolēģe Šivona Zilisa, kura 2021. gadā laida pasaulē Maska dvīņus. Zilisa ir Maskam piederošās kompānijas "Neuralink" vadītāja.

Bērna vārds un pat dzimums "Bloomberg" nav zināms. Medijs arīdzan nav guvis fakta apstiprinājumu no Maska, savukārt Zilisa atteikusies komentēt savu privāto dzīvi.

Zināms, ka Zilisa audzina Maska dvīņus Straideru un Azūru. Arī par šiem bērniem pasaule uzzināja krietni novēloti. Dvīņi piedzimuši mākslīgās apaugļošanas ceļā. Zilisa saviem tuvākajiem atklājusi, ka viņai nekad nav bijis sekss ar Masku, starp abiem nav bijušas pat romantiskas attiecības.

Maska un Zilisas pirmie bērni nāca pasaulē 2021. gada novembrī – dažas nedēļas pirms tam dzima arī Maska šķirtās draudzenes Graimsas mazulis, kuru iznēsāja surogātmāte. Nu jau Maskam un Graimsai ir trīs atvases.

Miljardieris arī publiski aicinājis pasauli naskāk radīt bērnus. Viņš slavējis kuplas ģimenes un paudis, ka "dzimstības samazināšanās ir cilvēces lielākās briesmas".

Šobrīd 38 gadus vecā uzņēmēja Šivona Zilisa Maska dzīvē parādījās 2016. gadā, kad viņa kā padomniece pievienojās uzņēmumam "Open AI", kas ir "ChatGPT" pamatā. Masks bija "Open AI" dibinātājs, taču pameta tā vadību 2018. gadā.

Zilisa tiek uzskatīta par eksperti mākslīgā intelekta jomā; Masks viņu 2017. gadā nolīga darbam pie "Tesla" autopilota tehnoloģijām. Kanādiete pārņēma "Neuralink" vadību 2020. gadā.

Īlons Masks ir 52 gadus vecs.

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!