Foto: Shutterstock
Tiesa, satikšanās un sirdsāķīšu meklēšana var būt gana saspringts un arī sarežģīts process, ja tas tiek darīts ar nolūku. Atraidījums, iespējama krāpšana, nesaprašanās – ir tomēr tik daudz faktoru, kas var viest satraukuma sajūtu. Tāpēc ir daudz lietu, par kurām paklusējam vai vienkārši nevēlamies tās atzīt. Diemžēl var gadīties arī tā, ka tieši šo lietu ignorēšana vai neapzināšanās var sāpināt vēl vairāk. "Gurl" izpētījis, kuras ir tās saltās patiesības, ko gandrīz neviens nevēlas atzīt romantiskās attiecībās.

Nesaprotamā robeža starp par ātru vai par vēlu

Ir gandrīz neiespējami, ka satiksi savu princi baltā zirgā un viss noritēs gluži kā pasakā. Protams, arī tādi gadījumi pastāv, tomēr bieži vien simpātijas partneriem vienlaicīgi nepāraug mīlestībā.

Cik gan nav dzirdēts, ka divi cilvēki pavada patīkamu laiku kopā, tomēr neviens tā arī neveic pirmo soli, gan tāpēc, ka, iespējams, tam vēl nav gatavi, vai arī vienkārši baidās, jo nespēj saprast otra cilvēka jūtas. Šāda "marinēšana", kā to bieži mēdz dēvēt, abus cilvēkus nereti iesprosto draugu zonā, no kuras tikt ārā vēlāk ir neērti un arī grūti. Tomēr otrs variants ir pārsteidzīgums – neviens taču nevēlas pateikts trīs labi zināmos un zīmīgos vārdus, bet atpakaļ saņemt "paldies". Ja vien nenotiek īsta maģija vai kāds no partneriem nav gana drosmīgs, izprast šīs robežas starp par ātru un par vēlu, ir diezgan grūti, kā arī bieži nepareiza robežu izprašana var nobiedēt otru cilvēku.

Citi ir nolemti vientulībai

Foto: Shutterstock

Klasiskajā variantā noteikti daudzi savas vecumdienas iedomājas uz lieveņa, ar sirmu mīļoto blakus. Tomēr, būsim godīgas, ne visi ir radīti attiecībām. Un ne visi, kas ļoti vēlētos apprecēties un izlolot bērnus, to arī spēj piedzīvot.

Dzīves laikā jau, šķiet, visi paspēj paflirtēt, tikties un izjust attiecību garu, tomēr ļoti bieži šādas attiecības nav noturīgas, tās izjūk un cilvēki vienkārši dzīvo savu dzīvi - vieni un viņi to pieņem.
"Uz pasaules noteikti ir kāds, kurš radīts tieši tev," aizbildinās daudz romantiski "neveiksmīgo" ļaužu. Bet vai visi radīti kopdzīvei? Noteikti, ka nē.

Izskatam ir nozīme

Foto: Shutterstock

Protams, neviens to nevēlas atzīt! Un nav sevišķi pareizi vērtēt vīru pēc cepures un paļauties tikai uz vizuālo izskatu. Tomēr, iespējams, vērts aizdomāties – ja tev cilvēks vizuāli nepiesaista, vai dosi iespēju un vispār vēlēsies viņu vairāk iepazīt?

Vērts piebilst, ka katram ir savi standarti, pēc kā cilvēks vērtē otra simpātiskumu. Un patīkams izskats noteikti dod zināmas priekšrocības. Cilvēks var būt absolūti fantastisks un viņā var būt apkopotas visas vajadzīgās un tev tīkamās īpašības, tomēr, ja viņš tevi nepiesaistīs arī vizuāli, nekādas seksuālās ķīmijas starp jums sanākt droši vien nevarēs.

Mistika: randiņš bija brīnišķīgs, bet pēc tam viņš vienkārši nepiezvanīja

Foto: Shutterstock

Droši vien, ka gadījumos, ja cilvēks pēc kopā pavadīta laika nepiepūlas piezvanīt – viņš to vienkārši nevēlas. Jā, cilvēki mēdz ierakties savos darbos un darīšanās, tomēr, ja randiņš būs patiesi izdevies un otrs cilvēks iepaticies, tad, visticamāk, ka arī viņi atradīs laiku, izbrīvēs kaut piecas minūtes, lai ar tevi kontaktētos un nepalaistu garām brīnišķīgu izdevību.

Jāpiebilst, ka tieši "aizņemtība" daudziem kalpo kā vienkārši aizbildinājums un ir pielīdzināms vārdam "negribu".

Pat visspēcīgākajās attiecībās tev var iepatikties kāds cits

Foto: Shutterstock

Jau iepriekš vēstījām, kuras ir tās pazīmes, pēc kurām noteikt, ka esi stiprās un stabilās attiecībās. Tomēr interesanti, ka pat esot visdziļākajā mīlestībā, tev par iepatikties kāds cits – viegla simpātija, pievilcība. Pat tad, ja esi uzticīgākā draudzene vai sieva, var gadīties, ka uz brīdi kāds cits iekrīt sirsniņā. Un tev, protams, var nebūt pat nekādi nolūki uz kādu darbību veikšanu, tomēr to, ka šādi mēdz gadīties, nevar noliegt.

Kāpēc neviens par to nerunā? Daudzi uzskata, ka jau vien domāšana par citiem ir krāpšanas pazīme. Tomēr tā gadās un tas ir nevainīgi, kamēr vien tās ir vieglas domas, ne rīcība aiz muguras.

Gandrīz vienmēr attiecībās būs kādas problēmas

Foto: PantherMedia/Scanpix

Ne vienmēr viss dzīvē ir tik rožaini. Ja dzīvojam kopā, varam iesaistīties nopietnos strīdos, kas būs visai nozīmīgi, bet tikpat labi varam strīdēties par to, ka otrs nav zem tējas krūzes palicis paliktnīti un uz galda veidojies nospiedums.


Piemēram, ja izredzētais nebūs nomazgājis traukus, sakārtojis māju – nebūsi priecīga, jo viņš nav paveicis, ko esi lūgusi. Ja viņš būs lielākais kārtības ieviesējs, tad tomēr tev nešķitīs, ka viņš par biežu tev iedod roku, dodoties pastaigā. Lai arī cik labi būtu, vienmēr gribēsies labāk.

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!