Foto: Vida Press
"Es pati sev teicu, ka viņš iemīlēs kādu sava vecuma cilvēku," Francijas prezidenta kundze Brižita Makrona izteikusies savā jaunākajā intervijā. Sarunā ar izdevumu "Paris Match" Brižita Makrona atklāj, ka desmit gadus vilcinājusies kļūt par Emanuela Makrona sievu, jo vēlējusies no trieciena pasargāt savus bērnus, kuri faktiski ir prezidenta vienaudži.

70 gadus vecā Brižita Makrona reti sniedz personīgas ievirzes intervijas, tomēr izdevumam "Paris Match" viņa ļāvusies vaļsirdībai, atklājot, ka mīlas romāna sākumā bijusi pārliecināta, ka Emanuels atradīs sava vecuma dāmu, savukārt ar kāzām steigties nedrīkst, jo tas būtu "iznīcinājis" viņas bērnu dzīves.

Makronu pāra mīlasstāsts pāršalca visu pasauli vienlaikus ar viņa stāšanos Francijas līdera amatā. Šobrīd 45 gadus vecajam Makronam bija tikai 15 gadu, kad viņš iemīlējās skolotājā Brižitā – kundze zēnam pasniedza teātra mākslu katoļu skolā Francijas provincē. Skolotājas meita Lorensa bija Makrona klasesbiedrene. Uzplaukušais romāns starp audzēkni un skolotāju, kura ir 25 gadus vecāka par skolēnu, toreiz izraisīja skandālu provincē Francijas ziemeļos. Tāpēc nākamā prezidenta vecāki viņu nosūtīja mācības turpināt Parīzē. Tas gan nemazināja Makrona mīlestību pret Brižitu.

Tagad intervijā Francijas pirmā lēdija atklāj, ka toreiz pati sev teikusi: kolīdz Emanuels būs Parīzē, viņš iemīlēs kādu sava vecuma dāmu. Taču tā nenotika. Viņa pameta skolotājas darbu, abu romāns turpinājās, taču sieviete vilcināja kāzas, jo baidījusies ar šādu soli nodarīt pāri saviem trim bērniem.

"Tas ilga desmit gadus. Tas bija laiks, kad man vajadzēja viņus nolikt uz sliedēm. Varat iedomāties, kas viņiem bija jādzird... Bet es nevēlējos palaist garām pati savu dzīvi," par mīlestību pret krietni jaunāko Makronu saka viņa.

Kāzas tomēr notika. 2006. gadā izšķīrusies no sava pirmā vīra, 2007. gadā viņa apprecēja tobrīd 20 gadus veco ierēdni Makronu. Brižitas vecāki par šo laulību nebija sajūsmā, savukārt brāļi un māsas dažreiz labdabīgi pazobojušies par šo savienību.

Par savu vīru viņu joprojām pauž sajūsmu – Makrons joprojām spējot viņu pārsteigt ar savu intelektu un lielisko atmiņu. "Man bijuši daudz izcilu skolēnu, bet nevienam nebija viņa spēju. Es vienmēr Emanuelu esmu apbrīnojusi," intervijā saka viņa.

Pāris bauda klusu kopdzīvi Elizejas pilī; prezidents parasti pārnākot mājās ap astoņiem vakarā, dažreiz Brižita viņam gatavo vakariņas un arī brokastis.

Brižitas Makronas dēls ir trīs gadus vecāks par vīru, bet meitām ir 46 un 39 gadi. Kopīgu bērnu Makronu pārim nav.
Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!