Fоtо: Publicitātes foto

Dārzkopība ir šī brīža aktuālākais un terapeitiskākais hobijs. Ziedi un augi tagad ir ne tikai dārzos, bet arī uz drēbēm un aksesuāriem. Līdz ar pirmajiem saules stariem vēlme pēc dabas un atrašanās ārpus pilsētas ir palielinājusi interesi par atbilstošu modi. Dārzniece ir stilīga!

Modīgas iedvesmas vietnē "Pinterest" meklējumi pēc "dārza estētikas" (garden aesthetic) mēneša laikā ir palielinājušies par 34 procentiem, bet pēc "dzīves lauku saimniecībā" (farm life) – par 27 procentiem. Tikmēr "TikTok" platformā "garden tok" popularitāte ir pieaugusi par 30 procentiem, bet "Instagram" ieraksti ar tēmturi #gardengirl ("dārzniece") pārsniedz 180 tūkstošus.

Ilgas pēc relaksētas dzīves

Līdzīgi kā iepriekšējo vasaru "core" – kotedžu un piekrastes vecmāmiņas stils, – arī dārznieces estētika aug no pandēmijas laika ilgām pēc maigas, vieglas, lēnas un relaksētas dzīves, kā arī pēc dziļākām saiknēm ar dabu. Dārznieces stils iet roku rokā ar citiem sezonas aktuālajiem stiliem – pasakainumu (fairycore) un meitenīgu koķetēriju (coquette), un sakņojas zemē!

Pirms tērpa izvēles ir jādomā par pļavām, augļu kokiem, sakņu dārziem, saulē žūstošu palagu smaržu, pagalmā klātiem pusdienu galdiem, rozēm, ceriņiem un margrietiņām, kas saplūktas un vāzē glabātas, brīvi skraidošiem suņiem un kaķiem, retro gaisīgām kleitām, basām kājām un matiem vējā. Vienu vārdu sakot, tā nav tikai mode, tas ir dzīvesveids.

Чтобы продолжить чтение, оформите абонемент.

Пожалуйста, подождите!

Мы подбираем для вас наиболее подходящее предложение подписки...

Loading...

Предложение о подписке не отображается? Пожалуйста, отключите блокировщик рекламы или перезагрузите страницу.
В случае вопросов пишите на konts@delfi.lv

Читайте нас там, где удобно: Facebook Telegram Instagram !