Foto: Vida Press
Gada lielākie pārģērbšanās svētki vēl nav pat sākušies, kā jau ir zināms gada asprātīgākais kostīms. Tie ir mūziķa Džastina Bībera un viņa sievas, modeles Hailijas Bīberes, neveiksmīgi saskaņotie tērpi kādam restorāna apmeklējumam. To tagad imitē kā bērni, tā sirmgalvji, kā sievietes, tā vīrieši.

Džastina Bībera un Hailijas tērpu izvēle ir jau kļuvusi leģendāra, bet ne vārda labākajā nozīmē. Katrs tērpies, kā nu prot un grib, tikai rezultāts ir tāds, it kā katrs dotos uz stila ziņā atšķirīgu pasākumu. Kamēr Hailija ir uzcirtusies smalkās, seksapīlās kleitiņās, Džastins ir kā tikko no gultas izkāpis un treniņtērpā ievēlies.

Tā notika arī šī gada augustā, kad pāris devās pusdienās uz Ņujorkas bāru "Pitti", un Hailija knapi elpoja seksīgā, ekstra piegulošā mini kleitā, bet Džastins jutās ērti pelēkā treniņtērpā, dzeltenās "Crocs" gumijas iešlūcenēs un ar rozā beisbola cepuri galvā. Mediji pasmējās, bet sabiedrība pārģērbās. Šis kolorītais mirklis ir kļuvis par 2023. gada pārīšu Halovīna kostīmu, un sarkanajā kleitā nespraucas tikai sievietes vien.

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!