Foto: Kadrs no video

Četri miljoni skatījumu dažās dienās – ar tādu panākumu var lepoties "TikTok" video, kurā redzams it kā slavenais aktieris Kianu Rīvss, uz moča braucot pa Bangkokas ielām. Vēlāk vietnē parādījās vēl citi video ar izskatīgo vīrieti, un viņš zibenīgi kļuvis par slavenību visā pasaulē.

Viltus Kianu Rīvss šobrīd ir populārākā un arī apspriestākā persona tiktokā, un tam bija nepieciešami tikai daži virāli video, kas tika publicēti nevienam nezināmā profilā.

@tuktiklife Everything got a price🐙 ปลาหมึกมั้ยคร้าบบบ #thailand #johnwick #fyp #ขึ้นฟีดเถอะ ♬ โคตรซิ่ง - แจ๊ส สปุ๊กนิค ปาปิยอง กุ๊กกุ๊ก

Stāsts ir par puisi, kurš izskatās kā Kianu Rīvss. Vienā video viņš kā izliets Džons Viks (Rīvsa atveidotais varonis savenajā franšīzē) izbrauc ar moci, jau nākamajā mazgā traukus kopā ar vietējiem bērniem, vēl kādā citā gatavo kalmārus un taisa publikai kafiju. Vienkāršie taizemieši nemaz nav apšaubījuši, ka viņus ar savu klātbūtni pagodinājis pats Kianu Rīvss. Gūstot plašu atpazīstamību, ar viltoto Kianu gribēja nofotografēties visi, kas viņu satika, un arī šie video izsaukuši plašu rezonansi sociālajos tīklos.

@tuktiklife

♬ John Wick - Connor Price & ANAS

Pasaulei vajadzēja tikai dažas dienas, lai noskaidrotu, kas tad viņš īstenībā ir. Izrādās, Rīvsa dubultnieks dzimis Vācijā, bet Taizemē nesen ieprecējies. Agrāk viņam bijuši blondi mati, bet kāda karnevāla ietvaros viņš tos pārkrāsojis, līdz gan pats, gan citi secinājuši – nu gluži kā Kianu!

Dubultnieku sauc Andreass Kaliass un kā Kianu Rīvss viņš dzīvo jau četrus gadus. Gan Vācijā, gan Taizemē ļaudis viņu atpazīst un allaž vēlas kopā fotografēties. Slavas nasta viņam nešķiet smaga, gluži otrādi. "Paldies taizemiešiem par tik siltu uzņemšanu. Taizemieši ir jauki, īpaši mana sieva," viņš teicis kādā no Taizemes medijiem.

Savu sieviņu vācietis atradis iepazīšanās vietnē un pirms četriem gadiem abi apprecējās. Tieši kundze arī uzņēmusi "TikTok" video, kas nu kļuvuši populāri visā pasaulē. Kad Andreass tika "atmaskots", viņa sieva sniegusi daudzas intervijas, tostarp publicējusi arī ģimenes foto.

Foto: Privātais arhīvs

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!