Fоtо: Privātais arhīvs

Šodien viņš ir Rīgā, rītdien Parīzē un tad Dubaijā. Tas vien nozīmē, ka speciālistam bez diploma nav, ko zaudēt! Un joki šajā visā "fenomenā" beidzas tajā brīdi, kad speciālists, kurš vakar "YouTube" ir paskatījies, kā dur lūpas, ievada pildvielu augšējās lūpas artērijā, pilnībā to nosprostojot, un palaiž pacientu mājās. Tas var novest pie nevēlamām blaknēm, un trakākā no tām ir aklums. Kā atšķirt labu meistaru no slikta, lai vēlme palielināt lūpas nebeigtos ar asarām, paskatoties spogulī, sāpēm, jaunām izmaksām un briesmīgām komplikācijām?

Ņemot vērā, ka šķidrās kontūrplastikas pakalpojumu nu jau sniedz visdažādākajās iestādēs – no patiešām respektablām ārstniecības klīnikām, ārstiem līdz saloniem un pat "kantoriem", kas pakalpojumus piedāvā dzīvokļos –, rodas jautājums: kā tad zināt, kam uzticēties? Un kāds risks mani var sagaidīt? Uz sarunu aicināju divas profesionālas meistares, dermatoloģi imunoloģi Tatjanu Ļiņovu un dermatoloģi veneroloģi Kiru Radsoni, kuras, protams, silti iesaka atturēties no neprofesionāliem pakalpojumu sniedzējiem, jo uz spēles ir likts ne tikai skaistums, bet arī veselība, kā arī jaunieti, kuras pirmā "fillerošanas" pieredze izrādījās visai neveiksmīga un sāpīga.

Vēlos redzēt sevi daudz izteiksmīgāku

Anonīmi pieredzē dalās kāda 21 gadu veca meitene, kura ir aizrāvusies ar lūpu palielināšanu, izmantojot hialuronskābi saturošās pildvielu injekcijas. Tomēr, pirms viņa nonāca pie īstas profesionāles – meistares, saskārusies ar šarlatāniem un pat pabojājusi arī kaut ko savā izskatā. Bet miera labad jāsaka, ka viss bija labojams. Protams, pie īsta speciālista.

Samanta (vārds mainīts) 19 gadu vecumā gluži kā ar nazi nolēma mainīt savu, kā pati saka, pelēkās peles izskatu: kardināli tika nomainīta matu krāsa, tika pieaudzētas lielapjoma skropstas, izmantota kosmētika, dažādi ļoti pamanāmi aksesuāri un efektīgs apģērbs. "Apzinājos, ka sevi vēlos redzēt daudz izteiksmīgāku. Tas ietvēra arī lūpu izskatu! Tā kā man no dabas vienmēr augšlūpa ir bijusi mazāka par apakšlūpu, primāri vēlējos, lai abas lūpas būtu simetriskas, un tad klāt, bez šaubām, nāca arī otra vēlme – lai tās būtu labāk pamanāmas un pilnīgākas. Tas bija mans mazais sapnītis!"

Чтобы продолжить чтение, оформите абонемент.

Пожалуйста, подождите!

Мы подбираем для вас наиболее подходящее предложение подписки...

Loading...

Предложение о подписке не отображается? Пожалуйста, отключите блокировщик рекламы или перезагрузите страницу.
В случае вопросов пишите на konts@delfi.lv

Читайте нас там, где удобно: Facebook Telegram Instagram !