Foto: Vida Press

Nē, stjuarti nesagaida un nesveicina ceļotājus tikai tāpēc, ka aviokompānijai svarīgi būt draudzīgai. Ungāru zemo cenu aviokompānijas "WizzAir" stjuarte atklājusi īsto iemeslu, kāpēc reisa apkalpotāji pasažierus sagaida ar katram veltītu vismaz pāris sekunžu uzmanību.

Slēptais motīvs atklājies stjuartes izveidotā "TikTok" video, kurš guvis ievērojamu popularitāti – to redzējuši jau vairāk nekā seši miljoni cilvēku.

Rania no "Wizz Air" retoriski vaicā: "Vai zinājāt, ka stjuarti jūs nesveicina tikai pieklājības dēļ?"

Izrādās, acumirklīgs kontakts ar katru lidmašīnā iekāpušo vajadzīgs tamdēļ, lai novērtētu, vai pasažieris nav piedzēries. Uz aci arīdzan tiek noteikts, vai cilvēks nav slims, jo tas reisa laikā varētu sagādāt vairāk raižu.

Un ir vēl trešais motīvs – stjuarti novērtē ceļotāju miesasbūvi, īpašu uzmanību pievēršot spēcīgākajiem tipiem. Stiprinieki būs ļoti noderīgi gadījumā, ja radīsies vajadzība evakuēt gaisa kuģi. Stjuarti būtībā darbojas kā neoficiāls drošības punkts.

Ranias video devis atbildi daudziem, kurus nodarbinājis jautājums par sagaidīšanu trapa viņējā galā, taču lielāko aktivitāti komentāros radījuši cilvēki, kuri argumentē, ka viņiem ir nepieciešams alkohola izmainīts apziņas stāvoklis, lai vispār spētu iekāpt gaisa kuģī.

@itsmekikooooo Did you know that?✈️🩷Also to see who could help us in an emergency🥳🤩✈️#fy #fyp #viral #fypageeeee #for #stewardess #cabincrewlife #flightattendant #foryoupage ♬ RUN THIS TOWN X GANGSTAS PARADISE - ALTÉGO

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!