Faktiski visi cilvēki plāno savu nākotni. Daudzi izvēlas konkrēti un laikus zināt par paredzētiem notikumiem tuvākajā laikā, lai sagatavotos tiem vai, iespējams, tos novērstu.

Meklējot patiesas un konkrētas prognozes dažādās dzīves jomās, cilvēki vēršas pie astrologiem vai numerologiem. Pēc daudzu speciālistu domām, tieši numeroloģija ir visvecākā nākotnes notikumu prognozēšanas zinātne.

Numeroloģija ir instruments, kas ļauj mums vadīt un kontrolēt savu dzīvi, bet tikai tiem, kuri to vēlas. Personiska numeroloģiskā prognoze ir sarežģīts daudzu faktoru kompleksas mijiedarbības algoritms, kura galvenā sastāvdaļa ir personības individuālo īpašību izpēte.

Kādi notikumi, kuri ir piesaistīti katra indivīda liktenim un viņa ciparu kodam, ir gaidāmi cilvēka dzīvē 2018. gadā?

Numeroloģiskais aprēķins gadam ir iespējamo notikumu prognoze, kas balstīta uz paredzamajām iespējām un to sekām. Pašas iespējas nenozīmē neko, svarīgi ir tas, kāda ir šo iespēju ietekme uz cilvēka uzvedību un rīcību.

Uzzinot prognozētās iespējas, cilvēks pats var pārņemt kontroli pār notikumu norisi viņa dzīvē, rīkoties adekvāti, jo ir sagatavojies tiem. Tādējādi, iepriekš zinot, ko gaidīt no šā gada, cilvēks var rīkoties dažādi un pats izlemt, kā tieši izmantos iegūto informāciju. Katrā konkrētā gadījumā tā ir paša cilvēka izvēle.

Ko prognozē numeroloģiskie aprēķini 2018. gadam? Lai to noskaidrotu, ir jāveic daži aprēķini.

Sākumā noteiksim savu dzīves ceļa ciparu. Lai to izdarītu, saskaitām kopā visus dzimšanas datu ciparus.

 • Piemēram, cilvēks ir dzimis 1969. gada 4. oktobrī.
 • Saskaitām visus ciparus kopā: 0+4+1+0+1+9+6+9, iegūstam summu 30.
 • Ir vajadzīgs viens cipars, tāpēc iegūto skaitli reducējam (skaitām) kopā, līdz iegūstam vienu ciparu, šajā gadījumā: 3+0=3.
 • Šā konkrētā cilvēka dzīves ceļa cipars ir 3.

Otrs svarīgais rādītājs ir esošais gads deviņu gadu ciklā. To mēs nosakām šādi: cilvēka gadu skaits plus viens.

 • Mūsu piemērā ņemtā cilvēka vecums ir 48 gadi. Tātad 48+1=49.
 • Atkal saskaitām iegūtos ciparus kopā: 4+9=13. Iegūto skaitli reducējam: 1+3=4.
 • Šā konkrētā cilvēka cikla gads ir 4 līdz nākamai dzimšanas dienai, tad cikla gads mainās.

Trešais rādītājs ir apskatāmais kalendārais gads – 2018.

 • Atkal summējam visus ciparus:
 • 2+0+1+8=11.
 • Saskaitām iegūtos ciparus: 1+1=2.
 • 2018. gada cipars ir 2.

Kopā tātad sanāk 81 scenārijs. Atrodi savu dzīves ceļa cipara sadaļu un tajā – individuālā cikla gadu, kā rādīts augstāk!

Dzīves ceļa cipars 1


Cikla gads 1

Spēcīgs gads visās jomās, īpaši uzņēmējdarbībā un karjerā. Jauni sākumi. Profesionālā izaugsme. Uzvaras gads. Uz priekšu!

Cikla gads 2

Komunicēšana, sevis reklamēšana, kontaktu dibināšana, jaunas iepazīšanās. Jāizvairās no konfliktiem. Jāharmonizē attiecības ar tuviniekiem. Var parādīties spēja ar domām ietekmēt notikumus.

Cikla gads 3

Patīkamas vides veidošana, lai priecātos kopā ar draugiem. Nenopietns prāts. Liels radošais potenciāls, kurš jāizmanto. Tendence izvēlēties vieglus uzdevumus – tie arī tiek izpildīti.

Cikla gads 4

Cītīgi, kārtīgi jāstrādā, vairākkārt pārbaudot padarītā darba kvalitāti. Aktuālas standarta vērtības, lai viss būtu, kā sabiedrībā pieņemts. Pēc labi padarītā darba, visbiežāk pēc četriem gadiem, nāk nopelnītā alga.

Cikla gads 5

Pēc iepriekšējā, pamatīgi nostrādātā gada ir pienācis laiks ievilkt elpu. Prātā ir izklaides un izpriecu braucieni interesantā vidē un kompānijā. Spēcīgi darbojas veiksmes faktors. Nopērc loterijas biļeti!

Cikla gads 6

Ģimene, ģimene un vēlreiz ģimene! Veidot, harmonizēt un rūpēties. Remonts un jaunu mēbeļu iegāde. Iespējama pat jauna mājokļa iegāde. Vismaz domas par to ir aktuālas.

Cikla gads 7

Izglītība – gada galvenā tēma. Izglītoties var dažādi: ceļojot, lasot grāmatas, tiekoties ar interesantiem cilvēkiem. Jāatturas no paššaustīšanās. Svarīgi uzstādīt mērķi – personības pilnveide panākumu sasniegšanai.

Cikla gads 8

Ļoti labs gads cienījamiem cilvēkiem, tai skaitā biznesa cilvēkiem un skolotājiem. Pēdējo gadu darba algas gads – kas sastrādāts, nāk atpakaļ, tāpēc jāpriecājas tiem, kuri daudz un pareizi ieguldījuši sevis un sava biznesa attīstībā. Uzmanieties – jāņem tikai tas, ko esat nopelnījuši!

Cikla gads 9

Jātiek vaļā no visa liekā visās jomās! Veic inventarizāciju un izstrādā stratēģiju, plānu nākamajiem deviņiem gadiem, kuru mērķis ir kļūt līderim.

Dzīves ceļa cipars 2


Cikla gads 1

Spēcīgs gads. Uz priekšu, ņemot talkā komunikāciju! Šajā gadā ir daudz iespēju, kuras ir jāizmanto. Uzvaras gads!

Cikla gads 2

Komunicēšana, sevis reklamēšana, kontaktu dibināšana un iepazīšanās, katrā sfērā, uzstādot sev galveno mērķi – prieku radoši izpaužoties. Un, protams, turi acis vaļā, lai spētu saskatīt savu otro pusīti.

Cikla gads 3

Prātā prieks, līksme un draiskulības. Realitātē – uzdotais darbs ir jāpadara, un jādara tas ar atbildības sajūtu. Un tikai tad, kad darbs padarīts, var svinēt uzvaru un atpūsties, priecājoties un līksmojot! Tomēr atceries, ka nākamais darbs jau stāv aiz durvīm!

Cikla gads 4

Cītīgi, kārtīgi jāstrādā, vairākkārt pārbaudot padarītā darba kvalitāti. Veiksme šajā nopietnajā procesā ir kā bonuss par labi padarītu darbu.

Cikla gads 5

Izklaides un atpūta patīkamā vidē un kompānijā. Veiksme. Radošā potenciāla realizācija. Strādāt negribēsies nemaz. Tomēr, nedaudz piespiežot sevi darboties, var gūt jūtamus rezultātus. Lielākais motivators ir ģimene un bērni.

Cikla gads 6

Ģimene, mīlestība un bērni. Veidot, harmonizēt, rūpēties un izglītot. Remonts un jaunu mēbeļu iegāde. Iespējams ceļojums kopā ar ģimeni.

Cikla gads 7

Izglītība – gada galvenā tēma! Izglītoties var dažādi: ceļojot, lasot grāmatas, tiekoties ar interesantiem cilvēkiem. Svarīgi ir saprast, kāda veida izglītība ir nepieciešama tieši šogad!

Cikla gads 8

Ļoti labs gads cilvēkiem, kuri saprot, ko nozīmē līdzsvars. Mērķu sasniegšana. Uzmanies – jāņem tikai tas, ko esi nopelnījis! Kam būsi pārāk pieķēries, no kā sen jau vajadzēja tikt vaļā, tas tiks atņemts ar varu.

Cikla gads 9

Jātiek vaļā no visa liekā ikkatrā jomā. Veic inventarizāciju un izstrādā stratēģiju nākamajiem deviņiem gadiem, kuru mērķis ir kļūt diplomātam.

Dzīves ceļa cipars 3


Cikla gads 1

Ļoti spēcīgs gads visās jomās, īpaši uzņēmējdarbībā, karjerā, publicistikā, jaunradē. Jauni sākumi, pieejot lietām radoši. Karjeras izaugsme. Uzvaras gads. Uz priekšu!

Cikla gads 2

Komunicēšana, sevis reklamēšana, kontaktu dibināšana, iepazīšanās, katrā sfērā kā galveno mērķi uzstādot uzvaru, kura nāk caur smagu darbu, un visu lietu kārtību. Lēni, bet pamatīgi.

Cikla gads 3

Prieks, līksme, draiskulības. Interese par mākslu, visu skaisto un dabu. Viegli uzdevumi, kuri sasniedzami, gluži kā rotaļājoties. Nopērc loterijas biļeti!

Cikla gads 4

Cītīgi un kārtīgi jāstrādā, vairākkārt pārbaudot padarītā darba kvalitāti. Jāievēro likumi, standarti un instrukcijas. Aicini palīgā ģimenes locekļus! Tad pēc labi padarītā darba nāk nopelnītā alga.

Cikla gads 5

Veiksme un radošas izpausmes. Nelielas izpriecas. Strādāt negribēsies, bet, nedaudz piespiežot sevi darboties, var gūt jūtamus rezultātus. Ieteicami ceļojumi redzesloka paplašināšanai.

Cikla gads 6

Galvenā tēma ir ģimene. Veidot, harmonizēt, rūpēties. Svarīgi ir sarunāties un dzirdēt otru. Remonts un jaunu mēbeļu iegāde.

Cikla gads 7

Izglītība – gada galvenā tēma. Svarīgi izlemt, kā un ar ko ceļot, lasīt grāmatas, tikties, lai iegūtu informāciju. Iegūtās zināšanas palīdzēs tikt vaļā no liekās bagāžas, tādējādi atbrīvojot vietu jauniem sasniegumiem.

Cikla gads 8

Labs gads, ja pratīsi gaidīt un koncentrēties uz svarīgāko. Visās jomās, īpaši uzņēmējdarbībā, karjerā, publicistikā. Mērķu sasniegšana. Jaunu lietu sākšana. Uzmanies – jāņem tikai tas, ko esi nopelnījis!

Cikla gads 9

Jātiek vaļā no visa liekā visās jomās. Ja nezini, kas tas varētu būt, pajautā draugiem un paziņām, tev pateiks priekšā. Veic inventarizāciju un izstrādā darbības plānu nākamajiem deviņiem gadiem. Aktīvi domu procesi.

Dzīves ceļa cipars 4


Cikla gads 1

Jauna cikla sākums. Fundamentālu lietu sākšana. Profesionālā izaugsme. Darbs un likumu ievērošana. Uzvaras, kuras ir rūpīgi izplānotas.

Cikla gads 2

Komunicēšana, sevis un sava biznesa reklamēšana, kontaktu dibināšana, iepazīšanās, katrā sfērā kā galveno mērķi uzstādot uzvaru un stabilitāti. Lietas notiek lēni, bet veiksmīgi.

Cikla gads 3

Prieks un piedzīvojumi kopā ar ģimeni. Dzimtas tradīciju stiprināšana. Omulīgas vides veidošana. Nestandarta risinājumi ierastos procesos. Lai arī kā gribētos pieturēties pie pierastās rutīnas, šogad tas neizdodas.

Cikla gads 4

Cītīgi, kārtīgi jāstrādā, rūpīgi pārbaudot padarītā darba kvalitāti. Kvalifikācijas celšanas un personības pilnveides kursi. Šogad ir daudz darba, bet tas tevi tikai priecē. Tad pēc labi padarītā nāk nopelnītā alga.

Cikla gads 5

Strādāt sanāk daudz retāk nekā citus gadus. Laiks jāveltī bērnu audzināšanai, mīlestībai, vaļaspriekiem. Darbā jāpielieto jaunas, radošas pieejas un skatu no cita redzes leņķa, tas dod jūtamus rezultātus gan kvalitatīvus, gan materiālus.

Cikla gads 6

Ģimenes lietu sakārtošana. Ģimenes vērtību pārskatīšana, to harmonizēšana. Iespējama dzīvesvietas maiņa vai jāveic ģenerālā tīrīšana, tai skaitā remonts un atbrīvošanās no veciem krāmiem, lai atbrīvotu vietu jaunām lietām.

Cikla gads 7

Izglītība – gada galvenā tēma. Izglītoties var dažādi: ceļojot, lasot grāmatas, tiekoties ar interesantiem cilvēkiem. Svarīgi uzstādīt mērķi – personības pilnveide panākumu sasniegšanai. Jaunu lietu sākšana, balstoties uz iegūtajām zināšanām.

Cikla gads 8

Jāsakārto attiecības, jāizvairās no konfliktiem. Jāņem tikai tas, ko esi nopelnījis. Procesi notiks lēni, bet pamatīgi. Domām ir īpašs spēks. Kā mežā sauc, tā atskan – tāpēc izdevīgi būt krietnam cilvēkam.

Cikla gads 9

Jātiek vaļā no visa liekā ikkatrā jomā. Veic inventarizāciju, tas šogad sagādās prieku. Kam būsi pārāk pieķēries un nelaidīsi vaļā, tas tiks atņemts ar varu. Izstrādā stratēģiju nākamajiem deviņiem gadiem.

Dzīves ceļa cipars 5Cikla gads 1

Sāc kaut ko jaunu, veiksme ir tev blakus. Ļoti labs gads visās jomās, īpaši uzņēmējdarbībā, karjerā, jaunradē. Profesionālā pilnveide. Uzvaras gads!

Cikla gads 2

Komunicēšana, sevis reklamēšana, kontaktu veidošana, iepazīšanās un ģimenes dibināšana. Katrā sfērā uzstādi mērķi – uzvara. Priekš tevis, iespējams, viss notiek nedaudz par lēnu. Esi pacietīgs. Izvairies no konfliktiem, vairāk saki labus vārdus, harmonizē attiecības.

Cikla gads 3

Veido patīkamu un omulīgu vidi, lai varētu nedaudz palaiskoties. Tomēr jāatceras, ka ir pienācis īstais laiks jaunu iemaņu apgūšanai vai esošo paplašināšanai un nodošanai citiem.

Cikla gads 4

Cītīgi, kārtīgi jāstrādā, pārbaudot padarītā darba kvalitāti uzmanīgi un vairākkārt, kas var kaitināt, bet šogad ir jāsaņemas. Tad pēc labi padarīta darba nāk nopelnītā alga. Pievērs uzmanību veselībai – pēc saspringtas darba dienas ir jāatpūšas.

Cikla gads 5

Veiksmes un iedvesmas rezultāts – milzīgs radošais potenciāls. Mīlestība. Prieks kopā ar bērniem. Pēc pagājušā – darba pilnā – gada tu esi to pelnījis. Ieteicams nodarboties ar labdarību.

Cikla gads 6

Veidot ģimeni, harmonizēt un rūpēties par to. Jāiemācās runāt un klausīties. Remonts un jaunu mēbeļu iegāde. Ģimenes iesaistīšana biznesā vai kāds no ģimenes locekļiem izteiks tev darba, karjeras piedāvājumu.

Cikla gads 7

Izglītība – gada galvenā tēma. Izglītoties var dažādi: ceļojot, lasot grāmatas, tiekoties ar interesantiem cilvēkiem. Svarīgi uzstādīt mērķi – personības pilnveide caur pareizu komunikāciju un domāšanu. Uzlabo attiecības ar tuviniekiem un darba kolēģiem. Mīli sevi!

Cikla gads 8

Jāsaglabā miers un pacietība! Saņemsi algu par darbiem, ko darīji pirms četriem gadiem. Ņem tikai to, ko esi nopelnījis. Sagādā patīkamu atmosfēru radošai darbībai. Prieks no jaunrades.

Cikla gads 9

Apstājies uz mirkli un padomā par savu veselību un vidi, kurā tu darbojies. Sakārto attiecības. Tiec vaļā no visa liekā visās jomās. Veic inventarizāciju un izstrādā stratēģiju nākamajiem deviņiem gadiem.

Dzīves ceļa cipars 6Cikla gads 1

Ļoti spēcīgs gads visās jomās, īpaši uzņēmējdarbībā, karjerā, pakalpojumu sniegšanas jomā. Jauni sākumi, profesionālā pilnveide, darbi sabiedrības labā. Ģimene šogad sniedz atbalstu. Uz priekšu!

Cikla gads 2

Komunicēšana, sevis reklamēšana, kontaktu dibināšana, iepazīšanās, partnerattiecību veidošana. Var parādīties spēja ar domām ietekmēt notikumus. Jāiemācās uzdot jautājumus, lai iegūtu vajadzīgo informāciju. Jaunu zināšanu apguve. Iespējami ceļojumi kompānijā.

Cikla gads 3

Jāatrod līdzsvars atpūtā un darbā, priekā un nopietnībā, naudas pelnīšanā un tērēšanā. Tad, kad šis līdzsvars ir atrasts un ir izveidota harmoniska vide jauniem sasniegumiem, uzvaras nāk viegli.

Cikla gads 4

Cītīgi, pacietīgi jāstrādā, vairākkārt pārbaudot padarītā darba kvalitāti. Darba procesā jāievieš inovācijas un jāatbrīvojas no novecojušiem paņēmieniem un tehnoloģijām. Tad pēc labi padarītā darba nāk nopelnītā alga.

Cikla gads 5

Labs gads. Veiksme un izpriecas. Iepazīšanās un iemīlēšanās. Mērķu sasniegšana sporta pēc. Vēlams tomēr apbruņoties ar pacietību un koncentrēties uz tālejošiem mērķiem, lai gūtu izcilus rezultātus profesionālā jomā.

Cikla gads 6

Ģimene un attiecības šogad ir aktuālas. Veidot, harmonizēt, rūpēties. Remonts un jaunu mēbeļu iegāde. Komunikācija ar bērniem un vecākiem. Atturies no konfliktiem. Jātrenē domu spēks un pacietība.

Cikla gads 7

Izglītība – gada galvenā tēma. Radīsies vēlme paceļojot ar ērtībām, lasīt vieglas, bet izglītojošas grāmatas, tikties ar interesantiem cilvēkiem. Personības pilnveide un panākumu sasniegšana ir svarīgas. Var rasties jauns skatījums uz jau zināmām lietām.

Cikla gads 8

Jāpievērš uzmanība savai un tuvinieku veselībai. Jāatrod līdzsvars visās dzīves jomās. Mērķu sasniegšana, apzinīgi un pedantiski strādājot gan fiziski, gan garīgi. Uzmanies – jāņem tikai tas, ko esi nopelnījis! Lietas notiek lēni, bet tas šim gadam pat ir labi.

Cikla gads 9

Apstājies un izvērtē, kas ir svarīgs šajā dzīvē! Veic inventarizāciju. Vēlams nodarboties ar labdarību. Prieki kopā ar bērniem vai patīkama laika pavadīšana ar vecākiem. Iespējams iekodēt nākamos deviņus gadus pēc sev vēlama scenārija – domas pluss veiksmes faktors.

Dzīves ceļa cipars 7


Cikla gads 1

Spēcīgs gads. Izmanto savu pieredzi un zināšanas, lai gūtu panākumus visās jomās, īpaši uzņēmējdarbībā, karjerā, zinātnē. Jauni sākumi un pieredze. Uzvaras gads!

Cikla gads 2

Jāsakārto attiecības, jāizvairās no konfliktiem. Komunicēšana, sevis reklamēšana, kontaktu dibināšana, jaunas iepazīšanās, katrā sfērā izsvērti uzstādot galveno mērķi – uzvaru. Iespēja iegūt cieņu un atzinību.

Cikla gads 3

Veido sev ērtu un komfortablu vidi. Ļauj ienākt dzīvē vieglumam. Izmet visas nevajadzīgās un liekās domas ārā no galvas, lai varētu pievērsties galvenajam – priekam par to, ka tu proti savas zināšanas pielietot praksē.

Cikla gads 4

Cītīgi, kārtīgi jāstrādā, vairākkārtīgi pārbaudot padarītā darba kvalitāti. Esi pacietīgs. Tad pēc labi padarītā darba nāk nopelnītā alga. Gads sola uzvaru un jaunus sākumus.

Cikla gads 5

Veiksme komunikācijā, kontaktu dibināšanā. Interesantas, neordināras iepazīšanās. Arī iemīlēšanās. Vēlme doties ilgstošā atvaļinājumā kopā ar mīļoto cilvēku. Var izmēģināt savus spēkus ekstrasensorikā.

Cikla gads 6

Labs un harmonisks gads. Ģimenes dzīve atnes prieku, vajadzīga tikai neliela pacietība. Atbalsti savu dzīvesbiedru. Tiem, kuriem ģimenes vēl nav, ir iespēja to nodibināt. Mājvietas labiekārtošana. Panākumi darbā sasniedzami ar tuvinieku atbalstu.

Cikla gads 7

Izglītība un uzcītīgs darbs – gada galvenā tēma. Izglītoties var dažādi: ceļojot, lasot grāmatas, tiekoties ar interesantiem cilvēkiem. Svarīgi uzstādīt kā mērķi personības pilnveidi panākumu sasniegšanai. Ievēro brīvdienu un atvaļinājumu grafiku, atpūta ir vajadzīga.

Cikla gads 8

Veiksmīgs gads cienījamiem cilvēkiem un māksliniekiem. Jāapgūst diplomātija un sarunu prasme. Iespējama pēkšņa aizraušanās ar pilnīgi jaunu lietu, hobiju. Jāparūpējas par bērnu nākotni. Uzmanies – jāņem tikai tas, ko esi nopelnījis!

Cikla gads 9

Jātiek vaļā no visa liekā ikkatrā jomā. Jāatturas no pārāk dziļas pašanalīzes. Īpaši cītīgi jāpievēršas mājvietas ģenerāltīrīšanai. Tas jāveic arī skapjos, atvilktnēs un papīros. Izstrādā stratēģiju nākamajiem deviņiem gadiem. Ģimenes sievietes šogad sniedz palīdzīgu roku.

Dzīves ceļa cipars 8

Cikla gads 1

Spēcīgs gads visās jomās, īpaši, uzņēmējdarbībā, karjerā. Jaunu lietu sākšana. Lielu pirkumu veikšana. Profesionālā izaugsme. Uzvaras gads. Uz priekšu!

Cikla gads 2

Komunicēšana, sevis reklamēšana, iepazīšanās. Kontaktu dibināšanā ir jāizsver – vai šis ir tiešām tas, ko tu vēlies. Lietas notiek lēnāk, nekā ierasts. Atturēties no konfliktsituācijām. Labdarība. Domas spēj materializēties. Aktīva prāta darbība.

Cikla gads 3

Gan izklaidēm, gan lieliem darījumiem piemērots laiks. Bet viens no otra ir jānošķir. Ja bizness tad bizness, ja atpūta – tad atpūta. Prieks par uzvarām. Jaunu līgumu slēgšana vai citi jauni sākumi.

Cikla gads 4

Cītīgi, kārtīgi jāstrādā, vairākkārt pārbaudot padarītā darba kvalitāti. Var šķist, ka procesi neiet uz priekšu tik ātri, kā gribētos, bet visam savs laiks. Tad pēc labi padarītā darba, pēc gadiem četriem nāk nopelnītā alga. Šogad domām ir tendence materializēties.

Cikla gads 5

Pēc iepriekšējā, pamatīgi nostrādātā gada ir pienācis laiks ievilkt elpu. Izklaides un atpūta patīkamā vidē un kompānijā. Iemīlēšanās. Aktivitātes kopā ar bērniem. Veiksme darījumos. Nopērc loterijas biļeti.

Cikla gads 6

Jāiestāda koks, jāuzceļ māja, jādzemdē dēls – gada aktuālais sauklis. Svarīgs viss, kas ir stabils un ceļ autoritāti. Jāvelta laiks ģimenei.

Cikla gads 7

Izglītība – gada galvenā tēma. Izglītoties var dažādi, tie var būt izklaides ceļojumi un tikšanās ar interesantiem cilvēkiem. Šajā gadā veiksme stāv blakus.

Cikla gads 8

Izvēlēties gada mērķus palīdz ģimene. Strādāt gribēsies maksimāla komforta apstākļos. Labs gads biznesa cilvēkiem. Mērķu sasniegšana. Uzmanies – jāņem tikai tas, ko esi nopelnījis!

Cikla gads 9

Jātiek vaļā no visa liekā visās jomās. Konsultējies ar ekspertiem, viņi zina, kā labāk un efektīvāk optimizēt procesus. Veic inventarizāciju un izstrādā stratēģiju nākamajiem deviņiem gadiem.

Dzīves ceļa cipars 9Cikla gads 1

Spēcīgs gads visās jomās, īpaši, uzņēmējdarbībā, karjerā, darbā sabiedrības labā. Jauni sākumi. Profesionālā izaugsme. Uzvaras gads, ja spēsi uzmanību koncentrēt uz galvenajām lietām. Uz priekšu!

Cikla gads 2

Komunicēšana, sevis reklamēšana, kontaktu dibināšana un uzturēšana, jaunas iepazīšanās. Apciemo senus draugus. Uzlabo attiecības ar radiem. Seko savai intuīcijai, tā ir labs sabiedrotais.

Cikla gads 3

Patīkamas vides veidošana, lai priecātos kopā ar draugiem. Prieks no komunikācijas. Pirms draugu ielūdz, izvērtē – vai tas nav vilks aitas ādā. Tendence izvēlēties vieglus, bet vienlaikus filosofiskus uzdevumus – tie arī tiek sasniegti. Prāts padara iedomu tēlus par realitāti.

Cikla gads 4

Šis ir gads, kad jāpieliek pūles, lai praktiski strādātu, kā arī jāpārbauda padarītā darba kvalitāte. Tas nedodas viegli, ļoti strikta kārtība, iespējams, tev nepatīk. Bet tomēr ir vērts pacensties, jo pēc labi padarītā darba agrāk vai vēlāk nāk nopelnītā alga. Prieks no patīkamas komunikācijas.

Cikla gads 5

Iespēja realizēt savu radošo potenciālu. Lai to varētu izdarīt, ir jāsakārto darba vide, jāsniedz mīlestība un jābauda māksla. Biznesā jāievēro visi likumi un termiņi, ja tā tiek darīts, gaida veiksme un uzvara.

Cikla gads 6

Ģimene šogad ir pirmajā vietā. Aktīva atpūta kopā ar ģimeni. Mīlestība. Bērni. Attiecību veidošana, harmonizēšana. Mājvietas labiekārtošana. Radošā jaunrade. Otrs scenārijs – pilnīga ziedošanās sabiedrības interešu labā.

Cikla gads 7

Izglītība – gada galvenā tēma. Izglītoties var dažādi: ceļojot, lasot filosofiskas grāmatas, tiekoties ar gudriem cilvēkiem. Šajā gadā apziņu paplašinošas var būt sarunas ar saviem vecākiem vai bērniem. Vari rēķināties ar ģimenes sieviešu atbalstu.

Cikla gads 8

Turpinās iepriekšējā gada tēma – izglītība un redzesloka paplašināšana. Mēģini izprast lietu mijiedarbību. Labi noris sagatavotu mērķu sasniegšana. Uzmanies – jāņem tikai tas, ko esi nopelnījis!

Cikla gads 9

Nodarbojies ar labdarību. Jātiek vaļā no visa liekā visās jomās. Veic inventarizāciju un izstrādā stratēģiju nākamajiem deviņiem gadiem. Apceres laiks. Drīkst pafilozofēt vienatnē, dialogā vai pat atklātās diskusijās, iespējama pietuvināšanās patiesībai.

Читайте нас там, где удобно: Facebook Telegram Instagram !