1. aprīlī Ventspilī notiks sniegpulkstenīšu stādīšanas talka
Foto: Publicitātes foto

1. aprīlī pulksten 11 Jūrmalas parkā aiz Ūdensroža dīķa ikviens tiek aicināts piedalīties sniegpulkstenīšu stādīšanas talkā, lai kopīgi sveicinātu pavasari un iestādītu savu sniegpulkstenīti. Līdzi var ņemt gan pašu sarūpētus stādiņus, gan tos varēs saņemt turpat stādīšanas vietā, informē Ventspils Komunālā pārvalde.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Kopīga sniegpulkstenīšu stādīšana Ventspilī kļuvusi par tradīciju. Ik gadu čaklākie ventspilnieki pulcējas kopā, lai padarītu pavasara atnākšanu pilsētā zaļāku un ziedošāku, stāsta Komunālajā pārvaldē.

Šogad sniegpulkstenīšu stādīšanas talka norisināsies jau devīto gadu pēc kārtas, kurā ik gadu tiek iestādīti ap 5000 sniegpulkstenīšu stādi. Talkas laikā čaklie dalībnieki tiks cienāti ar tēju un pīrādziņiem. Nepieciešamie darbarīki – cimdi un mazās lāpstiņas – būs pieejami uz vietas.

Iepriekš ventspilnieki ir rosījušies Dzirnavu laukumā, Reņķa dārzā, bet 2017. gadā tika uzstādīts pasaules Ginesa rekords Sarkanmuižas pļavā, kad 1293 dalībnieki sešās minūtēs, 28 sekundēs un 44 sekunžu simtdaļās iestādīja 7756 sīpolpuķu cerus.

Aprīlis Ventspilī tiks aizvadīts ar dažādām videi draudzīgām talkām. Skanīgākam pavasarim 9. aprīlī pulksten 11 ikviens būs aicināts uz Bērnu pilsētiņu un pulksten 15 uz bērnu parku "Fantāzija", lai kopīgi izgatavotu putnu būrīšus mazajiem putnu draugiem.

Savukārt 22. aprīlī ikviens tiek aicināts piedalīties koku stādīšanas talkā Reņķa dārzā un Tilta dārzā, kur tiks iestādīti 47 jauni un pat eksotiski kokaugi, kā burvjulazdas, korintes, amūras mākijas. Plašāka informācija par putnu būrīšu izgatavošanas un koku stādīšanas talku vēl sekos.

Lasi vēl
 
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.