11. decembrī Valmierā notiks svētku tirdziņš
Foto: Valmieras Kultūras centra publicitātes foto

11. decembrī Valmierā gaidāms Ziemas tirdziņš, kas šogad norisināsies divās vietās – laukumā starp Valmieras Kultūras centru un tirdzniecības centru "Valleta" , kā arī Vecpuišu parkā. Ielu tirdzniecība turpināsies arī Hanzas namiņos (Hanzas laukumā), "Delfi" uzzināja pašvaldībā.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Ziemas tirdziņā no pulksten 10 līdz 15 ikviens varēs iegādāties amatnieku un mājražotāju darinātus gardumus svētku galdam, sirsnīgas dāvanas saviem tuvajiem un mīļajiem, kā arī svētku rotājumus.

Tirdziņš norisināsies "zaļajā režīmā", tādēļ apmeklētāji aicināti laikus sagatavot un uzrādīt sadarbspējīgu Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu, kā arī lietot mutes un deguna aizsegu.

Ņemot vērā Covid-19 izplatību, arī "Delfi" aicina rūpīgi izvērtēt nepieciešamību ceļot un apmeklēt publiskas vietas, kā arī, dodoties dabā, izmeklēt atbilstošāko pastaigu maršrutu, šajā laikā saudzējot gan sevi, gan citus.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form