18. martā Kalnciema kvartālā norisināsies sulu un sēklu tirgus
Foto: Publicitātes foto

18. martā no pulksten 10 līdz 16 Kalnciema kvartāla tirgū norisināsies Sulu un sēklu tirgus. Kalnciema kvartāla kafejnīcā varēs sastapt sēklu kolekcionārus, iepazīties ar Latvijā lolotām sēklām, iegūt un mainīties ar tām, kā arī tirgotāji būs sarūpējuši veselīgas, svaigas sulas un sīrupus.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Visas dienas garumā Kalnciema kvartāla kafejnīcā būs sapulcējušies aktīvākie Latvijas sēklu kolekcionāri. Pasākuma mērķis ir vērst uzmanību uz Latvijai raksturīgām un saglabājamām augu šķirnēm, kā arī veicināt to daudzveidību.

Piedāvājumā būs visdažādākās tomātu, gurķu, ķirbju, papriku, salātu, pupiņu un citas sēklas. Tirgū atradīsiet "SpirulinaNord", kuri Latvijā audzē spirulīnas mikroalģi un ir vienīgie pasaulē, kuri no tās gatavo sulas un sīrupus. Tirgotāji būs sarūpējuši kļavu, bērzu, ābolu, smiltsēršķu, burkānu, tomātu sulas, kā arī dažādu augļu un ogu sīrupus.

Savukārt pulksten 10 līdz 13 Kalnciema kvartāla galerijā bērni un ģimenes aicināti iesēt garšaugus, dēstīt jauno lapu salātus, ar ko papildināt urbāno mazdārziņu. To palīdzēs veikt Z/S Vārpas saimnieki. Dalība darbnīcā bez maksas.

Lasi vēl
 
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.