24. septembrī Bauskas pils pagalmā būs skatāmas un baudāmas vairāk nekā 150 vīnogu šķirnes
Foto: Publicitātes foto

24. septembrī, jau sesto gadu pēc kārtas, Bauskas pils vecās daļas pagalmā savas izaudzētās ogas izstādīs lielākie Latvijas vīnogu audzētāji, piedāvājot aplūkot un pagaršot vairāk nekā 150 šķirņu ogas, kā arī savas zināšanas vīnogu audzēšanā varēs papildināt sarunās ar vīnkopjiem.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Septembris Latvijā katru gadu ir vīnogu ražas mēnesis, kad, kā jau ierasts, notiek izstādes, kurās tiek vērtēts, kāds šis gads ir bijis vīnkopjiem. Neskatoties uz untumaino vasaru, kas iesākās ar vēsu laiku, bet vēlāk pārsteidza ar pamatīgu tveici, vīnogas ir padevušās labas.

Tradicionāli izstādē piedalīsies vīnogu audzētāji no Bauskas ar vairāk nekā 20 gadu stāžu: Gatis Kužums, kura kolekcijā ir teju 500 galda vīnogu šķirnes, Ģirts Miķelsons, kas audzē pamatā vīna šķirnes vīnogas un Gunta Niedra, kurai Tukuma novada "Mazburkās" pieder lielākais Latvijas vīnogu dārzs.

Izstādes darba laiks notiks 24. septembrī no pulksten 10 līdz 18.

Lasi vēl
 
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.