8. martā dibināta biedrība 'Dārza Pērles'
Foto: Publicitātes foto

Pirmdien, 8. martā, oficiāli dibināta biedrība "Dārza Pērles", kas veicinās dārza tūrisma nozares attīstību Latvijā, portālu "Tavs Dārzs" informē biedrības pārstāvji.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Kā atgādina biedrības pārstāvji, jau kopš 2018. gada tiek strādāts pie dārzu tūrisma maršruta Latvijā, sadarbībā ar Igauniju, Latvijas - Igaunijas pārrobežu programmas ietvaros. Projekta laikā tika izstrādāts maršruts un apzināti dārzi Vidzemē, kuri aicina savus dārzus apmeklēt arī interesentiem. Bija manāma liela interese no dārzu īpašniekiem, kā arī dārzu tūrisma cienītājiem.

Savukārt 2020. gada rudenī projekta "Dārza pērles" noslēguma pasākumā darba grupās tika spriests par to, kā tālāk būt un ko darīt, lai turpinātu veiksmīgi uzsākto darbu pie pievilcīga un ilgtspējīga dārzu tūrisma attīstības Latvijā.

"Dārzu tūrisms, neapšaubāmi, guvis popularitāti, kā norāda dārzu īpašnieki, bet vēl daudz darāmā darba, lai veicinātu piedāvājuma attīstību, kā arī sasniegtu plašāku mērķauditoriju. Ir svarīgi darboties un strādāt kopīgi un tāpēc 2021. gada 8. martā dibināta biedrība "Dārza pērles"," skaidro biedrības pārstāvji.

8. martā dibināta biedrība 'Dārza Pērles'
Foto: Publicitātes foto

Viņi atzīmē, ka biedrība par prioritāti izvirzījusi turpināt darbu pie maršruta "Dārza pērles" mārketinga aktivitātēm, biedru kapacitātes celšanas, uzlabojumiem dārzos un parkos ar struktūrfondu finansējumu piesaistīšanu. Biedrība aicina iesaistīties arī citus interesentus biedrības darbā, rakstot e-pastā: darzaperles@gmail.com

Kā atgādina biedrības pārstāvji, "Dārza pērles" tīklā ir apmēram 80 Latvijas un Igaunijas dārzu un parku – majestātiski muižu un pilsētas parki, kolekciju dārzi, stādu audzētavas, botāniskie dārzi, daiļdārzi un arborētumi, lai turpinātu kopīgi uzsākto darbu, smeltos pieredzi viens no otra un kopā veidotu pievilcīgu un ilgtspējīgu tūrisma piedāvājumu Latvijā. Plašāka informācija par tīkla dalībniekiem atrodama šeit.

Tags

Dārzs
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form

Luminor biznesam