8. septembrī Avotu ielas apkaimē darbosies bezmaksas augu apmaiņas punkts
Foto: Shutterstock

Ik pa laikam Rīgā tiek rīkoti bezmaksas augu apmaiņas pasākumi, un viens no tādiem notiks otrdien, 8. septembrī, Avotu ielas apkaimē, kur paralēli norisināsies arī pasākums "Parunāsim par savu apkaimi."

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Kā vēsta informācija "Facebook" lapā "Avotu apkaime", ikviens Avotu ielas iedzīvotājs 8. septembrī no pulksten 18 līdz pulksten 20 ir laipni aicināts uz neformālu kaimiņu sarunu, kas notiks koka ēku renovācijas centrā "Koka Rīga", Krāsotāju ielā 12. Paralēli sarunām par to, kas risināms apkaimē, biedrībai – būt vai nebūt, darbosies arī augu apmaiņas punkts.

Kā "Tavs Dārzs" pastāstīja Avotu apkaimes pārstāve Irita Antoņeviča, uz augu apmaiņas punktu droši var nest jebkādus augus. "Pagājušajā gadā rīkojām šādu brīvdabas pasākumu pavasarī, bija pārstāvēts ļoti plašs augu sortiments," stāsta Antoņeviča. Viņa norāda, ka dalība šai pasākumā ir bez maksas, taču, ja nācējiem pie reizes gribēsies apskatīt arī "Koka Rīgā" esošo dzīvokļu ekspozīciju, par ieeju būs jāmaksā viens eiro.

Vaicāta par to, kas notiks ar augiem, kas būs atnesti, bet tiem nebūs pakaļ atnācis jaunais saimnieks, viņa atsaucas uz iepriekšējā pasākuma pieredzi. "Iepriekš tie augi, kas netika pie saimniekiem, palika šeit, atkopās un laika gaitā ir tikuši pie jauniem saimniekiem. Pāri palikušo augu gan nebija pārmērīgi daudz," norāda Antoņeviča.

"Tavs Dārzs" aicina apmeklētājus visus telpaugus vai dārza augus pirms nešanas uz augu maiņas punktu rūpīgi pārbaudīt, lai nav tā, ka telpaugi tiek atnesti ar slimībām vai kaitēkļiem. Šeit vari aplūkot biežāk sastopamos kaitēkļus un to iznīdēšanas ieteikumus.

Tags

Dārzs Dārzs pilsētā Telpaugi
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form