Foto: Kā izveidot māksliniecisku dārza taciņu no akmeņiem
Foto: Minu kodu suvel

Reizēm šķiet, ka akmeņi dārzā ir īsts traucēklis, jo tie traucē izveidot dobes, kā arī iestādīt augus. Tomēr dārzā akmeņiem varam rast ļoti gaumīgu pielietojumu, izveidojot no tiem skaistus dekorus un akmens dārzus. Oriģinālu pielietojumu akmeņiem ir iesūtījusi Olga no Kohilas apkārtnes, kura piedalās igauņu "Delfi Dekor" rīkotajā konkursā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Kā atklāj Olga, viņi vecajai dārza taciņai piešķiruši jaunu elpu ar akmeņu palīdzību. "Ideja ir, rokas arī ir – atliek tikai darīt," tā konkursante.

Dārza taciņas tapšanā izmantoti 100 kilogrami dažādu akmentiņu un 375 kilogrami cementa. Kopumā taciņas izveide aizņēmusi divas dienas, bet Olgai bijis arī vēl viens palīgs, kas palīdzējis izveidot glīto taku.

Starp citu – no akmentiņiem var izveidot arī skaistus puķu podus! Šeit var aplūkot "Tavs Dārzs" lasītājas Lāsmas ieteikumus un foto, kā no cementa maisījuma un akmentiņiem izveidot puķu podus.

Foto ieskats, kā soli pa solim izveidota taka:

Tags

Dārza labiekārtošana Dārzs Iedvesma
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form