Foto: Krotes Kronvalda Ata pamatskolas bērnu veidotās dārzeņu figūras
Foto: DELFI

Rudenī skolās un bērnudārzos tiek rīkotas dārzeņu izstādes, kurās tiek radīti pasakaini mākslas darbi no rudens veltēm. Portāls "Delfi" paviesojās arī Krotes Kronvalda Ata pamatskolā, kur tapuši meistardarbi no dārzeņiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Bērnu radošumam nav robežu – no dārzeņiem tapuši automobiļi, cilvēciņi, zvēri un ne tikai. Darbu tapšanā izmantoti ne tikai dārzeņi, bet arī ziedi un meža veltes, piemēram, čiekuri.

  • Ja arī savās mājās vēlies ienest skaistus rudens dekorus, šeit vari aplūkot pamācības dažādām kompozīcijām.

Šādas Miķeļdienas izstādes ik gadu sociālajos tīklos izraisa kārtīgu vētru, jo daudzi pārmet, ka šajās izstādēs vecāki pārspēj viens otru radošumā, jo diezin vai piecgadnieks ar nazi spēs uztaisīt baklažāna laivu. Šajā rakstā vari izlasīt viedokļus par Miķeļdienas dārzeņu izstāžu lietderīgumu, kā arī vecāku pūlēm.

Savukārt zemāk vari aplūkot Krotes Kronvalda Ata pamatskolas bērnu veikumu, kā arī ķert kripatiņu iedvesmas, ja nu gadījumā arī tavam bērnam ir jātaisa kāds meistardarbs no rudens veltēm.

Foto ieskats izstādē:

Tags

Dārzeņi Dārzs
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form