Kā izveidot simbolisku Lieldienu vainagu?
Foto: Shutterstock

Lieldienas jau vairs nav aiz kalniem, tāpēc idejas un to īstenošana mājas dekorēšanai ir pašā laikā. Tā kā vainadziņi pie durvīm ir viens no iecienītākajiem šo svētku dekoriem, aizņemies ideju, kurā apvienotas ne tikai simboliskās paipalu oliņas un pūpoli, bet arī sīpolpuķe pavasarīgākai sagaidīšanai pie lieveņa.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Nepieciešamais:

  • Zari pēc izvēles vainaga pamatnei (var savīt pats, bet floristikas veikalos var iegādāties jau gatavus)
  • Pūpolu zari
  • Dekoratīvās paipalu olas (meklē floristikas veikalos)
  • Dekoratīvās spalvas
  • Sīpolpuķes pēc izvēles
  • Karstā līmes pistole

MorMor Martas

Vainaga pamatnes izveidei vislabāk izmantot bērza zarus, jo tie labi lokās un tiem ir skaistas skaras, kas papildinās vainaga noformējumu. Izveido no zariem vainaga pamatni un kārtīgi nostiprini to ar diegu vai stiepli, kas neizceļas. 

Iespraud vai ar stieples palīdzību piestiprini vainagam pāris pūpolu zarus.

MorMor Martas

Izmantojot karsto līmes pistoli, pielīmē dekoratīvās paipalu oliņas vainaga apakšā, spalviņas un katrā pusē pa vienai sīpolpuķei. Oliņas izskatīsies vēl neparastāk, ja pielīmēsi dažus čaumalu gabaliņus. Sīpolpuķes šajā vainagā vairāk kalpo kā dekoratīvs elements, tāpēc diez vai tās izziedēs, taču vainags pavisam noteikti iegūs daudz pavasarīgāku izskatu.

Iekarini vai piestiprini vainagu pie ārdurvīm un ļauj svētku sajūtai ienākt mājoklī.

MorMor Martas

Tags

Lieldienas Svētku noskaņa
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form