Kādus augus griezt, stādīt un modināt: dārza darbu apkopojums martā
Foto: Shutterstock

Dārza darbus ārkārtējā situācijā neviens nav atcēlis, tāpēc ķeries klāt dobēm un augļu kokiem! Lai gan līdz aprīļa sākumam vēl ir divas dienas – laiks atskatīties uz dārza darbiem, kurus vēl vajag izdarīt martā!

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

"Tavs Dārzs" arī martā ir sarūpējis speciālistu vērtīgos padomus par darāmajiem darbiem. Šomēnes savus padomus par veicamajiem darbiem puķu dārzā, augļu un ogu dārzā martā "Tavs Dārzs" ieskicēja Dārzkopības institūta vadošais pētnieks Dr.agr. Edgars Rubauskis, Dārzkopības institūta vadošā pētniece Dr.biol. Sarmīte Strautiņa, Latvijas Universitātes (LU) Botāniskā dārza dekoratīvo lakstaugu nodaļas vadītāja Inese Nāburga, dārzkopības speciāliste Mārīte Gailīte, kā arī dārzkopības "Neslinko" saimniece Elga Bražūne un Rododendru selekcijas un izmēģinājumu audzētavas "Babīte" pētniece Gunita Riekstiņa.

Rakstos zemāk lūko speciālistu ieteikumus, lai savu dārzu godam sapostu pirms lielā darbu cēliena! Kā "Tavs Dārzs" arī uzsvēra LU Botāniskā dārza speciāliste Nāburga – marts jau ir tāds ieskriešanās mēnesis dārza darbiem.

Veiksmi darbos!

Tags

Dārza darbi Dārza darbu kalendārs Dārza labiekārtošana Dārzs
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form