Laiks izgaismot! Piedalies fotokonkursā un saņem balvu 200 eiro vērtībā!
Foto: Shutterstock

Kad dienas kļūst arvien īsākas, ir īstais laiks pašam iedegt gaismas. Līdz ar adventes sākšanos mēs ne tikai iededzam sveces, bet arī ķeramies pie svētku sajūtas uzburšanas ar gaismu spēlēm. Šogad aicinām jūs parādīt savus izgaismotos namus, piedaloties sadarbībā ar “Schneider Electric” rīkotā fotokonkursā – balsojumā “Laiks izgaismot!”.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Kāds īpaši izgaismots istabas stūrītis, gaismas logos, kas priecē gan mājiniekus, gan kaimiņus un garāmgājējus, izrotāta mājas fasāde vai pagalms, kurā līdz ar tumsas iestāšanos atdzīvojas īsta Ziemassvētku pasaule – ir daudz veidu, kā padarīt ikdienu gaišāku.

Līdz 6. decembrim (ieskaitot) sūti foto, kā tu šogad esi izgaismojis savu mājvietu, uz e-pasta adresi balsojums@delfi.lv ar norādi "Laiks izgaismot". Ja vēlies, pievieno īsu aprakstu par savu svētku sajūtu vai praktisku padomu māju izrotāšanai. Labākie foto piedalīsies balsojumā, kas DELFI portālā sāksies 8. decembrī – divas nedēļas ikvienam būs iespēja aplūkot un balsot par savu favorītu.

Visvairāk balsu ieguvušā foto iesūtītājs saņems balvu no "Schneider Electric" – praktisku un tumšajā laikā īpaši noderīgu komplektu 200 eiro vērtībā ("Thorsman" mitruma izturīgs āra pagarinātājs, "Mureva" prožektors, "Thorsman" pārnesājamais prožektors un "Unica Extend" galda pagarinātājs ar alumīnija apdari un USB pieslēgvietām).

"Schneider Electric" ir viens no pasaulē vadošajiem uzņēmumiem enerģijas vadības jomā. Francijas uzņēmumam ir arī ražotne Rīgā – starp aptuveni 60 "Schneider Electric" dažādajām Eiropas rūpnīcām Latvijas ražotne ir starp desmit lielākajām. Vairāk par "Schneider Electric" ražotni Rīgā uzzini šeit.

Gada tumšajā laikā "Schneider Electric" īpaši vēlas izcelt "Thorsman" un "Mureva" gaismekļu sēriju, kas ļaus parūpēties par kvalitatīvu apgaismojumu gan mājas pagalmā, gan uzņēmuma teritorijā. Gan "Thorsman", gan "Mureva" LED prožektori ir pieejami dažādās jaudas versijās. IP44 marķējums garantē, ka gaismekļi būs īpaši noturīgi pret mitrumu un laika apstākļu ietekmi. Vairāk par produktiem uzzini šeit.

Kopā padarīsim šo laiku gaišāku!

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form