'Mežavairogi' aicina vest dārzā izaudzētos gardumus lāču barošanai
Foto: Dzīvnieku patversme "Mežavairogi"

Ķekavas novada dzīvnieku patversme "Mežavairogi" lūdz līdzcilvēku palīdzību, lai ar izaudzētajiem dārza labumiem pabarotu divas brašas un 15 gadus vecas lāču meitenes – Māru un Laimu, kas drīz dosies ziemas guļā.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Kā "Tavs Dārzs" pastāstīja patversmes pārstāvji, lāčiem var vest izaudzētos gardumus – ābolus, kabačus, ķirbjus, kāpostgalvas, bumbierus un ne tikai! Derēs arī burkāni, dažādi dārzeņi, augļi un ogas, tiesa, papriku gan labāk lāčiem nevest cienastā. Patversmes darbinieki skaidro, ka lāčiem augļi, ogas vai dārzeņi ir nepieciešami, lai uzkrātu rezerves ziemas miegam.

"Ja kādam ir brūklenes, tad tās droši var vest! Galvenais, lai ogas, dārzeņi vai augļi nav sabojāti," piebilst patversmes pārstāve. "Lāči var lielākoties ēst visu, bet, ja viņi neapēdīs, tad mums ir vēl citi dzīvnieki. Govju gan mums vairs nav. Reiz mums ziedotāji atveda lāčiem medu, viņi sanašķējās un bija pārlaimīgi, protams, lāčiem medu daudz nevar dot."

Patversmes pārstāvji gan atzīst, ka paši pēc lāču gardumiem pakaļ nevarēs aizbraukt, jo nav tādas kapacitātes, bet labprāt gaidīs visus, kas paši gribēs atvest dārzeņus, augļus vai ogas. Izaudzētos dārza labumus var vest jebkurā laikā, bet pirms braukšanas gan vēlams uzzvanīt uz tālruņa numuru: 24422440.

Tags

Augļu koki Dārza darbi Dārzeņi Dārzs
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form