Nacionālais botāniskais dārzs Salaspilī aicina svinēt Rožu dienu

Nacionālais botāniskais dārzs Salaspilī aicina svinēt Rožu dienu
Foto: Kārlis Dambrāns, DELFI

14. jūlijā Nacionālais botāniskais dārzs (NBD) aicina apmeklētājus svinēt Rožu dienu. Svētku noslēguma dienā varēs iegādāties stādus, dažādus amatnieku darinājumus, kā arī vērot koncertu.

Šajā dienā Salaspilī norisināsies Latvijas dārzkopības profesionāļu un amatieru salidojums – "Puķu draugu saiets". Puķu draugi un viņu viesi tiks iepriecināti ar daudzveidīgu kultūras programmu, kuras epicentrs būs tieši botāniskajā dārzā.

Savukārt oranžērijā tiks atklāta biedrības "Lilium balticum" liliju izstāde, bet pie botāniskā dārza galvenās ieejasvarēs aplūkot vasaras puķu tematisko ekspozīciju "Tev mūžam skanēt, Latvija!", atcerēties Latvijā populāras dziesmas un dziedāt līdzi.
Sakarā ar "Puķu draugu saietu", ieeja dārzā līdz pulksten 16 būs bez maksas, bet no pulksten 16 ieeja - ar biļetēm uz muzikālo festivālu "Kartupeļpalma".

Biļetes var iegādāties "Biļešuservisa" kasēs, internetā vai pie ieejas dārzā. Festivāla koncertu sākums pulksten 21.

Source info

DELFI Tavs Dārzs


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl


Tavs Dārzs iesaka