Nacionālais botāniskais dārzs Salaspilī aicina svinēt Rožu dienu
Foto: Kārlis Dambrāns, DELFI

14. jūlijā Nacionālais botāniskais dārzs (NBD) aicina apmeklētājus svinēt Rožu dienu. Svētku noslēguma dienā varēs iegādāties stādus, dažādus amatnieku darinājumus, kā arī vērot koncertu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Šajā dienā Salaspilī norisināsies Latvijas dārzkopības profesionāļu un amatieru salidojums – "Puķu draugu saiets". Puķu draugi un viņu viesi tiks iepriecināti ar daudzveidīgu kultūras programmu, kuras epicentrs būs tieši botāniskajā dārzā.

Savukārt oranžērijā tiks atklāta biedrības "Lilium balticum" liliju izstāde, bet pie botāniskā dārza galvenās ieejasvarēs aplūkot vasaras puķu tematisko ekspozīciju "Tev mūžam skanēt, Latvija!", atcerēties Latvijā populāras dziesmas un dziedāt līdzi.
Sakarā ar "Puķu draugu saietu", ieeja dārzā līdz pulksten 16 būs bez maksas, bet no pulksten 16 ieeja - ar biļetēm uz muzikālo festivālu "Kartupeļpalma".

Biļetes var iegādāties "Biļešuservisa" kasēs, internetā vai pie ieejas dārzā. Festivāla koncertu sākums pulksten 21.

Tags

Gunārs Jākobsons Nacionālais botāniskais dārzs
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form